reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witamy :)

Hej dziewczyny :) mam na imię Diana. W tym roku skończę 29 lat i jest to moja pierwsza ciaża. Wizyta u lekarza jeszcze przede mna, ale dwa testy wyszły pozytywnie+ brak miesiaczki = wszystkie znaki na ziemi potwierdzaja moje przypuszczenia :) termin wyliczyłam na ok. 28 sierpień. Pozdrawiam wszystkich i powodzenia w tym pięknym okresie.
 
reklama
Witam Kinga, lat 28 i jest to moja pierwsza ciąża , podziwiam was dziewczyny za ten optymizm w waszych postach i radość którą się od razu wyczuwa . Ja jestem po pierwszej już wizycie było USG jest wszystko w porządku chodzę prywatnie i muszę powiedzieć że pieniądze bardzo szybko się rozchodzą.
Podziwiam wasz optymizm ja jakoś nie mogę go znaleźć , czuje spory lek i w sumie nie wiem dlaczego .
Samopoczucie mam fatalne , problemy z odżywianiem każdy mnie pociesza że to początki że każdy przez to przechodzi a mi ciągle chce się płakać , rano ledwo z łózka wstaje normalnie dla mnie masakra jakaś .
Pewnie ma też znaczenie to że wcześniej piłam sporo Coca-Coli w sumie codziennie myślę że byłam w pewnym stopniu uzależniona od niej na szczęście to był mój jeden i jedyny nałóg i z dnia na dzień odstawiłam i jest mi naprawdę ciężko w sklepie to staram się nawet nie patrzeć w jej stronę. Marzy mi się zimna cola albo red bul , ale czego się nie robi dla swojego dzidziusia i jego zdrowia.
Aktualnie czytam książkę " Księga Ciąży " gdzie wszystko jest opisane miesiąc po miesiącu jak się odżywiać i jak żyć w ogóle, także mogę polecić .
pozdrawiam
 
Hej Kinga0107, ja tez piłam sporo coli przed ciaża. Może nie nałogowo, ale jednak dosyc często i dobrze się czuje teraz. Odstawiłam colę od razu jak tylko zrobiłam test i nie odczuwam jakoś specjalnie jej braku. Może to po prostu szalejace hormony wprawiaja cię w taki nastrój. Myślę, że tak naprawdę każda z nas ma lęki i obawy jak to będzie wszystko wygladało później. W końcu całe życie sie zmieni, szczególnie jeśli to pierwsza ciaza(tak jak u mnie). Głowa do góry. Pozdrawiam :)
 
reklama
Do góry