reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Bycie rodzicem to codzienna przygoda pełna wyzwań, ale też pięknych chwil. Chcemy poznać właśnie te momenty, które sprawiają Ci największą radość! Napisz w kilku zdaniach , co najbardziej cieszy Cię w rodzicielstwie, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bella Baby Happy 💛<

reklama

Nasza waga w ciaży

reklama
23t+4 dzień moja waga na + 7kg :| idzie niestety nie tylko w brzuszek... jem normalnie jak przed ciążą.
 
27 tc +5 kg

7v8rqqmzrmkvrdi4.png
 
mamakulka jak malo!

mi rodzice zapowiedzieli, ze dostane w prezencie wage taka z analiza czy woda nie puchne wiec niebawem tez bede wszystko wiedziala!

hchy90bv68bkny13.png
 
Też tak stwierdziłam, że mało. Pojutrze kończę 25 tydzień a już niecałe 7kg na plusie.
 
reklama
Do góry