reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

befatka właśnie dostałam od pediatry książkę nt. ćwiczeń po porodzie - tam są rozpisane ćwiczenia już od pierwszego dnia po porodzie.. z czasem zwiększa się intensywność, obciążenie i urozmaica repertuar..
 
reklama
No własnie ja czytałam, że z tym ćwiczeniem to nie za szybko, szczególnie jak się karmi piersią, bo podczas ćwiczeń wydzielany jest kwas, który przedostaje się do mleka matki... dlatego należy ćwiczyć przynajmniej godzinkę przed karmieniem...
 
oj a mnie po porodzie tylko 6 kg ubyło:crazy:pociszam sie troszke ze mampełne piersi i one musza sporo ważyć:dry:poczekam jeszcze z tydzień i wejde znów na wage - mam nadzieje ze bedzie lepiej...
 
Spadlo mi 10 kg, zostalo jeszcze 3! Najgorsze, ze od 2 tygodni waga ani drgnie...:wściekła/y::wściekła/y:. Jednak nie to mnie tak martwi, a wyglad mojego brzucha, po prostu flak, masakra! Mama mnie pociesza, ze jestem 4 tygodnie po porodzie, w dodatku to moje drugie dziecko i brzuch potrzebuje czasu- ale ja mysle ze jemu zaden czas i nawet cwiczenia nie bardzo sa w stanie pomoc i to mnie przeraza. Nie chce w wieku 30lat miec brzucha 80 letniej babci! Dziewczyny co robic?????????????????????:no::crazy:
 
była dziś u ans położna środowiskowa i zostawiła mi m.in. zestaw ćwiczeń (od Nivea) po porodzie.Okres połogowy podzielony jest tam na 3 etapy:1 dzien po, 2-6 dnia po i 2-6 tygodnia po porodzie:tak:ćwiczenia sa fajne i żałuje ze nie maiłąm ich tydzień temu ale i tak zacznę je wykonywac - nie sa forsujace a wzmocnia moje sflaczałe mięśnie brzucha a ze zawsze lubiłam ćwiczyć to i samopoczucie mi sie dźwignie;-):-)jak tylko minie 6 tygodni wskakuję na orbitreka i wtedy już nie ma zmiłuj:-pnie zamierzam zaprzyjaxniać się z tym ciałem co mi zostało po moim kochanym synku:sorry2:
 
Sorki ze sie wcinam w watek- Niekat - mogla bys opublikowac te cwoczenia bo jestem 2 miesiace po porodzie i moj brzuch jest tragiczny! cos trzeba z nim zrobic bo lato tuz tuz i wstyd sie ludziom pokazac :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry