reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga

Co tu duzo gadać, kobitki. Rośniemy i rosnąć będziemy. Ciekawa jestem jednak, czy Wasza waga stale rośnie, czy też skacze sobie jak chce (jak moja). Juz miałam 67,5 kg. a teraz od 3 dni 66,7....POnoć średnio powinnyśmy rosnąć ok. 0,5 kg tygodniowo, czyż tak?
 
reklama
po ostatniej rozmowie z ginem przestałam przejmować sie wszystkimi "uśrednionymi" podrecznikowo-gazetowo-netowymi informacjami . To jak tyjemy , czy w ogóle tyjemy jest dla każdej z nas bardzo indywidualne ! - ja od trzech tygodni nie przybrałam na wadze ani grama - brzuszek mi tylko troszkę urósł - wyniki ciągle mam dobre , z Mikołajem też wsio OK , zatem nie przejmuję się juz niczym !
odliczam niecierpliwie dni i godziny , bo juz powoili zaczymam bzikować ! :rofl: :crazy: :oo: :rofl:
 
A mój brzuszek w końcu urósł... Zaczyna wyglądać jak na sam początek ósmego ciąży ;-) Jednak waga niewiele wzrosła... 7kg na plusie... Ale z dzidzią jest ok! Jest tylko dość mała. A mnie i tak poszło sporo w bioderka ;-) Pewnie ze 3kg! :-) Założe się, że to za sprawą lodów :-)
 
w ostatnich miesiacach podobno tyje sie najwiecej i najszybciej jednak jest to potrzebne tkanaka tluszczowa jest potrzeban przy karmieniu malucha wiec nie ma co sie przejmowac ;-) i tak pozniej zgubimy te tkanke ;-)
 
Cały czas licze na to, że tej "zbędnej" tkanki tłuszczowej uda mi sie pozbyć. Zawsze byłam okrąglejsza w biodrach i wolałabym, aby nic tam nie zostało ;-) Ale faktycznie, moja koleżanka karmiąć piersią przez pół roku zjechała z wagi nieźle... Pomimi, iż po porodzie troszkę jej zostało kilogramów :-) Teraz waży mniej niż przezd ciążą! Pocieszajace! :-) :-D
 
ja od 30 tyg tyje ksiazkowo czyli te 0,5kilo tyg ale to wszystko i tak idzie w brzusio, powieksz sie , teraz wlasnie malutka najbardziej rosnie wiec nie mam zamiaru sie przejmowac, a jesli bedziemy karmic piersia to bardzo szybko zgubimy zbedne kilogramy:-)
 
Maja33 po Tobie to wcale nie widać tych kg, masz taki malutki brzuszek :-) .
Dziś nie zrobie sobie zdj bo pożyczyliśmy aparat, ale zobaczysz jaki mam duuuuuuuuuży brzuchalek, a też prawie dobijam do 12kg+
 
ha ha dorotek, ale jestes kochana wprawilas mnie w dobry nastroj, wszystkie moje znajome tak mowia ze mam maly, albo jest jeszcze teoria ze mam pojemna macice he he, nie wiem dlaczego ale rzeczywiscie porownujac inne kobitki ze mna to az taki duzy ten moj brzucholek nie jest:-) , koniecznie wklej swoj brzucholek to popodziwiamy:tak:
 
reklama
Buuu!! A ja mam już 13 na plusie w tym 2,5 w ciągu ostatniego tygodnia. Jak tak dalej pójdzie to się niedługo w drzwiach nie zmieszczę :wściekła/y:
Moja lekarka nie widzi w tym nic złego więc widocznie taki mój urok ;-)
Poszło mi w brzuchol (najwięcej). Drugie miejsce - biust (już jest jak u Dolly Parton :szok: )
 
Do góry