reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga

Lorien

Potrójna Mama :-)
Dołączył(a)
10 Maj 2006
Postów
10 235
Miasto
Kęty
A jak tam u Was z wagą? Który tydzień ciąży i ile przybyłyście?

Odpowiem pierwsza. U mnie waga niesamowicie wzrosła w przeciągu miesiąca - z 3 kg na plusie do 8 !!!!!!!!!!!!!!!!
Zobaczymy co będzie dalej.... Aż strach pomyśleć.
Najciekawsze że po mnie wcale tego nie widać.
 
reklama
fajnie masz Xmamuska. Ale pewnie dopiero poleci Ci w późniejszym czasie.
Po ciąży będziemy miały zmartwienie, ale wart pac pałaca ;-)
 
ja w tej chwili przybyłam 5 kg. apetyt mi aż za bardzo dopisuje :)
Ale zdrowie dzidziusia najważniejsze, póxniej bedziemy myślały o stracie wagi
 
ja od poczatku ciazy przytylam 4 kg, z czego przez ostatni miesiac ledwie pol kilo O_O normalnie ja nie wiem z czego dziecie wysysa mamusie ze rosnie, a mama nie tyje prawie, wszyscy mnie ostrzegaja ze jeszcze mi waga skoczy, a ja trzymam kciuki za swoja wage ^_^
 
Wow Aniay to Ty w ogóle nie tyjesz. Ja przybieram pół kilo, ale na... tydzień :D

Elexi po porodzie założymy wątek: jak zrzucić kilogramy po ciąży ;-)
 
A mi od wagi sprzed ciąży przybył 1 kilogram. Jednak ja miałam ciążę zagrożoną w pierwszym trymestrze, czułam się fatalnie....i schudłam 3 kilo.
Potem je nadrobiłam i doszedł jeszcze kilogram. Dodam , że jem na co mam ochotę...więc napewno waga teraz mi się podniesie ...
 
reklama
Do góry