reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga

Faktycznie dużo schudłaś, też mi się przyda więcej ruchu po porodzie.

A do słodyczy niestety ciągnie mnie strasznie. No i męczę się, żeby się powstrzymywać...
 
reklama
W tamtej ciąży przytyłam 15kg, po przyjściu do domu po tygodniu zostało mi 6, czyli wystarczyłoby jakbym przytyła 9 ;). Został mi 2kg z czego 1 mi ubył na początku ciąży. Teraz jestem do przodu jakieś 6kg tak samo jak w tamtej choć ruchu mam więcej, teraz mam w końcu z kim chodzic na spacery ;) ale jem też chyba więcej.
 
A ja przed ciążą schudłam 8 kilo. Pracowałam nad sobą 4 miesiące. Zmieniłam dietę - mniejsze potrawy, regularnie, zero pieczywa, ziemniaków, smażonego....Ale ważyłam dużo przy swoim 160. Aż wstyd się przyznać. Jednak ja od roku ćwiczyłam regularnie na siłowni , ta waga to nie tylko sam tłuszczyk. Sama siłownia nie wystarczyła, aby stracić na wadze. Jak zastosowałam dietę od razu waga zaczęła spadać.
Ważyłam b.dużo i może dlatego dość szybko mi poszło z tymi 8 kilo. I tak chciałam jeszcze zrzucić 10 kilo....ale zaszłam w ciążę i wylądowałam w łóżku.
No i po ciąży biorę się ostro za siebie. Tak jak Karlam , już wiem co mam robić aby schudnąć.
 
ja przytylam 5 kg w 22 tyg i sama nie wiem, gdzie one sa, bo wlasciwie tylko brzuch mam wiekszy :) i troche buzia sie zaokraglila:)
 
a ja mam 4 kg na plusie i wlasnie dzisiaj wskoczylam na 6 miesiac. :tak: , powiedzcie mi, ze teraz juz nie bede przybierac. Juz wygladam jak maly slon, a co jak tak jeszcze mi wlezie w tylek?? Mam 176cm i waze ale wstyd 95kg :no:
 
mnie sie wydaje ze wlasnie teraz zaczniemy jeszcze wiecej przybierac bo dzidzia bedzie rosla bardzo szybko ;-) no w sumie moge przybrac tylko ze mam sklonnosci do tycia i trudno bedzie mi to zrzucic (no mam nadzieje ze nie bedzie az tak trudno ;-) )
 
reklama
aph ja waże tak samo 94 kilo i wcale się tym niee przejmuje;-) zobaczysz że po porodzie jak się za siebie weźmiemy to będziemy ważyć z 75 kilo albo i mniej :-)
 
Do góry