reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga

Aph nasze stosunki wagi do wzrostu sa podobne bo ja przy wzroscie 155 cm waze teraz 62 kg :-( a cos czuje ze bedzie tego wieeeeecej :-( no ale byleby dzidzi bylo zdrowe i prawidlowo przybieralo :-) teraz my schodzimy na dalszy plan ;-)
 
reklama
Kobietki trzeba sobie to jakos tlumaczyc że to dla zdrowia dzidzi
na pewno po porodzie schudniemy :)
ja teraz waże 63. a przed ciąża 55-57 kg Tylko rośnie mi brzuszek, chociaz ostatnio zauwazylam że również tylek i uda trochę zgrubły
i niestety na udach -cellulit
dziewczyny czy macie jakies sposoby na to? w sumie jestem caly czas w ruchu. to nie jest tak ze siedze tylko i sie nie ruszam ale i tam cellulit się zrobil. może uda sie go zgubić,jeszcze w ciąży, a jak nie to po porodzie
 
ja wczoraj sie zważyłam. wlaśnei dobiłam do wagi z przed ciazy (na początku ciążowania schudalm 4kg iteraz już mi one wróciły). waże 74 kg przy wzroście 170. nie jest to rewelacyjnie niska waga, ale musze z tym życ;-)
ogólnei nie przytyłam, tuylko brzuszek rośnie.
a tak wogóle po roku brania pigułek antykonepcyjnych przybyło mi 1o kg:wściekła/y: :szok: :wściekła/y: :baffled:
 
Co to za tabletki Elżbietko, szok. Ja łykałam parę lat i nie zauważyłam,żeby miały wpływ na moją wagę.
 
ja tez przez tabletki tylam, najpierw przez diane, potem baralam cilest ale mialma plamienia, potem nie pamietam nazwy ale stany depresyjne po nich byly... a potem to juz dalam sobie spokoj :-) ale w ciaze zaszlam bo z mezem bylismy zbyt leniwi by jakakolwiek antykoncepcje uzywac, i to bylo grupo ponad rok po odstawieniu tabletek ;-)
 
Ja brałam przez kilka ładnych lat Cilest i moja waga byla caly czas w normie, żadnych zmian -przytycia, chudniecia
Ponoć wzrost wagi to nie wina tabletek, tak mi powiedział lekarz. Ale dokładnie nie wiem.
Moja koleżanka w ostanich kilku miesiącach bardzo przytyla, ponoć hormony wariują. trzeba je zbadac i unormować.
ale nic wiecej na ten temat nie wiem, trzeba by gdzieś doczytać
 
Ja zanim zaszłam w ciąże z Sandrunią brałam 2,5roku Stidiril 30 nie przytyłam wcale po nich, odstawiłam je gdy chciałam zajść w ciąże!! Nie spodziewałam się że nastąpi to tak szybko ale udało się, nawet powiem tyle że podczas pierwszego zbliżenia po odstawieniu tabletek :tak: natomiast po porodzie wzięłam zaszczyk (odradzam dziewczyny) który był specjalnie dla matek karmiących piersią i starczał na 3 miesiące a jego cena to 2 lata temu 45 zł. Ale najlepsze z tego wszystkiego jest to że przytyłam po nim 10 kilo :wściekła/y: Kiedy mogłam zacząć brać już tabletki znów brałam stidiril 30 i tym razem brałam je niecałe 2 lata kiedy postanowiłam zrobić sobie zalecaną przez lekarzy przerwę;-) i właśnie wtedy poczęło się nasze drugie również kochane dzieciątko :-D Dodam jeszcze tylko tyle że moja pani ginekolog powiedziała że albo ja jestem bardzo płodna albo mój Tomek ma plemniki nie do zabicia:-) Ponieważ i Sandrunią i teraz zaszłam bardzo szybko w ciąże, odstawiając tabletki ;-)
 
reklama
ta zawsze mnie to rozwala jak lekarz mowi ze od tabletek anty sie nie tyje :wściekła/y: tlumacza tycie wzrostem apetytu :wściekła/y: no ale ten wzrost apetytu powoduja tabletki, to co mamy automatycznie isc na diete albo glodowac? :confused: :confused: :confused: :confused: bzdury, a poza tym kazdy reaguje inaczej, mnie sie bardzo woda w organizmie zatrzymywala i bylam jakby spuchnieta, wuec jak mi jeszcze jakis lekarz powie ze od tabletek (czy innych srodkach hormonalnych) sie nie tyle to go wysmieje i powiem zeby sam zaczaj je lykac :-)
 
Do góry