reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga

reklama
Ja jem na co mam ochotę i na ile mam ochotę. Lekarz powiedział mi , ze jeśli chodzi o wage to w ostatni trymestr waga dużo rośnie tak 7-8 miesiąc. Także Elżbietko ....już niedługo waga powinna skoczyć... ;D
 
Jejeku dziewczyny niewiem co się zemną dziś dzieje!! Od jakiś 2 godzin ciągle jem, a co najgorsze niemoge przestać,jak bym niemiała żołądka,albo dziure w nim ::) chyba dziś przytyłam następne 4 kilo!!
 
Czesc, a ja sie martwilam, ze malo przytulam, bo od pocztaku tylko 2,100. ale teraz widze ze sa i takie na minusie...ufff ulzylo mi, juz nawet lekarza pytalam czy to normalne. Dodam, ze raczej do szczuplych nie naleze.
Lekarz powiedzial, ze widocznie dzidzia (wg pomiarow to 23,24tc, a ja jestem w 21) ciagnie narazie moje zapasy, oby tak dalej. :)
 
Xmamuska, mam dziś podobnie :), tez jestem cały czas głodna, do tego mam wielkiego lenia. Po weselu kg do przodu, w sobotę następne, chodzę na wesela tylko po to,żeby pojeść...popić nie mogę... :mad: ;) i jeszcze dłuugo nie będę mogła ;)
 
Może faktycznie to przez słodycze. Ale nie objadam się jak szalona, tylko czasem coś skubnę. Moja wina że mnia tak na nie ciągnie? Ale dziś powiedziałam - więcej owoców
 
A ja byłam na 3 weselach w te wakacje - nieźle, prawda ?! Byłabym i na 4 , ale lekarz kazał leżeć w domu.....

No i też jadłam tylko i jadłam. I na każdym weselu wypiłam po 1,5 litra wody niegazowanej ( zaopatrzenie własne, bo na weselach często się trafia na jakieś oranżadki czy słodkie soki, od których mnie mdli). No i nie wiem jak mi się to wszystko w żołądku zmieściło bez komplikacji....chyba maluszek zauważył i zaraz "przechwycił " najlepsze kąski.... ;D
 
Oj a jak juz potańczyłam, hm taki jeden mną nieźle powywijał(nie wiem jak utrzymałam równowagę ;)), to teściowa o mało zawału nie dostała. Potem już się bali ze mną tańczyć..Dlatego pozostało mi jedzenie ;D
 
reklama
ja na szczescie przed ciaza wzielams ie za siebei i z 62 kg schudlam do 50 :)) to byl moj wielki sukces, oczywiscie zdrowe chudniecie, glownei sport i zajelo mi to okolo 7 miesiecy, dlatego teraz w czasie ciazy mam lzejszy start hehehe co mnie niezwykle cieszy :) jak sie dowiedzialam o ciazy wazylam 52 kg jakis miesiac temu juz 59 czyli +7 kg od poczatku ciazy, mam nadzieje ze na 15 sie zatrzymam hehehe. Slodyczy jem malo tylko wtedy gdy mam smaka czyli moze raz na dwa tygodnie :) nie wiem ile waze dzis bo zapomnialam wejsc na wage a juz jestem po sniadanku ;)

co do schudniecia po porodzie to bardzo sie tym nie przejmuje bo juz wiem co robic by schudnac:) choc presje mam taka ze we wrzesniu za rok czyli 8 miesiecy po porodzie biore slub koscielny i chcialabym wazyc wtedy 50 kg :) przy moim wzroscie to idealna waga ( 155 cm)
 
Do góry