reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga

reklama
Ech olac to. Ja tam cale zycie mialam wage ok 80 kg i juz sie z tym pogodzilam. Ostatnio ogladalam Epoke Lodowcowa 2, nie wiem czy widzialyscie, jak nie to warto. No i tam jest mamucica Ela i w pewnym momencie mamut mowi do niej, ze ma najladniejsza pupe, najwieksza jaka widzial. :tak: Od kiedy moj Piotrek ta bajke obejrzal, tez za mna chodzi i mi mowi, ze mam najladniejsza pupe, taka najwieksza ;-)
 
Aph jak widzisz jest nas więcej. Mnie też lżej na duszy się robi, bo też myślałam, że sama jestem w gronie smukłych i pięknych lasek. A tu proszę! Niespodziewajka. Ale nic się nie martw - będziemy po ciąży wszystkie musiały się wziąść za siebie ;-)

Dobrze jest popatrzeć w lustro i stwierdzić, że z brzuszkiem jest do twarzy. Nie ma co się teraz dołować, bo to źle wpływa na nasze maleństwa :tak:
 
Nie oglądałam Aph, ale jak tylko dorwę to obejrzę.
Swoją drogą to dobrze że mamy wsparcie w naszych mężach. Mój nawet nie narzeka, że jestem do kitu w łóżku od jakiegoś czasu. Tylko mnie to dołuje, ale on mnie pociesza
 
Lorien co do lozka, to ja sie wczoraj dowiedzialam, ze teraz to jeszcze mi daruje, ale jak sie dzidzia urodzi to juz nie bede miala wytlumaczenia. Hahaha, tak mu sie tylko wydaje, nawet nie wyprowadzalam go z bledu, nie debe chlopaka niepotrzebnie stresowac ;-)
 
5 MIESIECY !!!!??? O nie, tyle to ani ja nie wytrzymam :-) Mam nadzieje, ze mnie to nie bedzie dotyczylo. Kolezanka miala swoj pierwszy raz 3 tygodnie po porodzie, powiedziala, ze w sumie nie bolalo, ale czula sie jak dziewica ;-)
 
reklama
A ja mam taki charakter, że nawet jak ważyłam dużo za dużo to i tak czułam sie ładna i atrakcyjna....:tak:
przede wszystkim staram się o siebie dbać i cieszyć się swoim stanem bez względu na rosnącą wagę.

No może jak już będę miała konkretny bęben i zacznie mi puchnąć buzia, to z tą atrakcyjnością będę się czuc mniej pewnie....:baffled:, ale myślę , ze jeszcze z 2 miesiące bezstresowe (pod tym względem) mi zostały..
 
Do góry