• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasza waga

reklama
Dziewczyny na pocieszkę wam szepnę, że gdzieś tam wyczytałam, że przez ostatnie dwa miesiące tyje się ok. pół kilograma na tydzień :szok:
Już sobie wyobrażam jaki będzie ze mnie sumik :laugh2:
 
A ja mam prawie 8 kg na plusie. :szok: Chyba sie zaczelo tycie na dobre. Najlepsze jest to, ze wcale nie jem wiecej, wiec z czego to sie bierze??
 
Ja ważyłam się wczoraj u mojej amy na wadze elektronicznej i ważyłam 60 kg, czyli o 6 kg więcej niż przed ciążą, a 2 kg więcej niż trzy tygodnie temu :szok:. Ale byłam mocno objedzona po obiedzie (kluseczki, zraziki i kapusta na krótko - mniam), więc waga była trochę przekłamana. Dowiem się teraz w poniedziałek jak pójdę na kontrolę do gina :-)
 
ja sie wazylam u lekarza i teoretycznie przytylam 8 kg od poczatku ciazy, a 3 odkad tu przyjechalam:) teoretycznie bo w koncu waga wadze nie rowna:P
 
reklama
Ja miałam 6 na + jak byłam na wizycie w pażdzierniku:-) teraz mam kolejną 10 listopada i się okaże ile przytyłam:eek: Wydaje mi się że z 3 napewno bo ostatnio niemoge przestać jeść:baffled:
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry