reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

Wczoraj wskoczyłam na wagę. Przytyłam kilogram. Nie dużo. Myślałam, że będzie tego więcej.

u mnie od ostatniego ważenia minęło 3 tygodnie i przytyłam 1 kg. ja widzę u siebie brzuszek,a mama moja się śmieje, że się najadłam i wypiełam :-)
no ale jeszcze ze 2 miesiące i już będzie widoczny :-D
 
reklama
U mnie waga znowu leci w dół,dziś się ważyłam i wskazuje 52 kg,normalnie ważyłam w granicach ok.55 kg (+ - 1kg :-))
Czy ktoś ma podobnie ? Może to przez te wymioty,ale trwają dopiero 1,5 tygodnia z tym ,że kilka razy dziennie (wieczorem),w ciągu dnia to mam mdłości i ciągle brak apetytu.
 
Chudnięcie na początku ciąży to chyba norma. Jeżeli nie ma się apetytu to je się mniej - to raz. A dwa jeżeli dodatkowo wyrzyguje się wszystko co się zjada..? Niewiele zostaje do strawienia czy przerobienia na tkankę tłuszczową ;). Dopiero później gdy apetyt wraca jest mowa o tyciu. Ja tyję bo zrezygnowałam z diet. Jem pieczywo - o zgrozo! I całą resztę tych produktów których wcześniej unikałam.
 
i coś powiedział Ci lekarz? że za dużo, za mało, czy w sam raz?
a wymiotowałaś ciągu tych 4 tygodni, alebo jadłaś jakoś dużo??

powiedzial ze w pierwszym trymestrze nie przybiera sie duzo na wadze. nie wiem niestety ile dokladnie wazylam przed ciaza bo nigdy sie tym nie przejmowalam ale mysle ze okolo 50kg. wyjdzie wiec na to ze w ciagu pierwszego trymestru przytyje okolo 3kg czyli w normie. nie wymiotuje, raz jem duzo, innym razem nie mam na nic ochoty. generalnie moge powiedziec ze jem jednak troche wiecej niz przed ciaza.
 
Dzięki, ja przed ciążą ważyłam 66 i wielorybem się nie czułam:dry:
Teraz ważę 64, ale swoich codziennych dżinsów już nie dopinam na brzuchu:zawstydzona/y:
hi hi Nikita.. nie o to mi chodziło.. chodziło mi o to że ogólnie jak ważyłam 53 kilo to czułam się zwyczajnie lekko.... a taka waga sprzed porodu była dla mnie wielkim obciążeniem... teraz znowu ważę 63 kilo i jakoś nie czuję się jak wieloryb.. kwestia przyzwyczajenia się do zmiany wagi.. potem już jest z górki... nie wyobrażam sobie siebie z wagą 53 kg....
 
Dziewczyny wklejać brzuszki, nawet jak nic nie widać! To właśnie o to chodzi żebyśmy mogły się porównywać ze sobą jak już brzuszki będą większe, a także między sobą teraz:-D

No to wklejam :zawstydzona/y:
8 tydzień i 1 dzień
 

Załączniki

  • Obraz 006.jpg
    Obraz 006.jpg
    6,9 KB · Wyświetleń: 57
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry