reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

Mam hula hop, niestety kupilismy lekkie, bo maz wczoraj zmeczony po pracy nie chcial jezdzic szukac ciezkiego i bylismy tylko w jednym sklepie i wzielismy jakie bylo. Nasypalam w niego ryzu i jest o.k., teraz zostalo tylko krecic i miec nadzieje, ze to cos da. Jak bede tak czesto krecic, to wkoncu dojde do takiej wprawy jak ona. :-pNo i zobaczcie jaka ona jest szczupla, normalnie nitka. Brzucha zero. Wiec chyba to prawda z tym hula hop.

[video=youtube;j46ll2_jR7k]http://www.youtube.com/watch?v=j46ll2_jR7k&feature=related[/video]
 
reklama
właśnie stanęłam na wadze... iiiii 56 kg!!!! hurrra!, czyli 2 kg znowu w dół, do wagi sprzed ciąży zostało tylko 2 kg:) a mnie się wydawało, że ostatnio przytyłam, no brzuch, to jednak mi chyba trochę urósł- tak mi się wydaje
 
ja dzis tez stanelam na wadze - 56,9 kg jakos z tą wagą stoję w miejscu. Ale zauważyłam ze mam mniejszy brzuszek
 
ja u rodziców zamiast chudnac stoje w miejscu... wszystko wina kuchni mojej mamy..pychota!
a zamierzałam pozbyc sie chociaz 1 kg... no cóz, dobrze ze nie przytyłam
a no mieszcze sie juz we wszystkie letnie ciuchy z ub roku,, przynajmniej tyle dobrego
 
ja też straciłam nabyte kg z ciąży mieszcze się w ciuchy ale ten brzuch tzn ta naciagnieta na nim skóra...masakra,, niby sie smaruje kremami ujedrnaijacymi robie brzuszki itd i co dalej jest...
a na chrzciny malej pod sukienke musze sobie chyba kupic jakies majtki moedlujace:((( pierwszy raz w zyciu
 
ja straciłam wszystkie nabyte w ciąży kg i podejrzewam, że nawet więcej - od 2 tyg boję się stanąć na wagę :/ mieszczę się we wszystkie spodnie i spódnice ale z bluzkami mam mega problem - przez ten cyc!!!!!!!
 
Mi został kilogram do wagi sprzed ciązy,ale chciałabym schudnąć dwa kilogramy i ku temu dążę.W swoje dżinsy sprzed ciązy weszłam 6 dnia po porodzie(nie poszło mi w biodra),ale w dalszym ciągu mam też problem z biustem:szok: nie wejdę w żadne bluzki i sukienki sprzed ciązy:crazy: i talii nie mam w dalszym ciągu...:-(
 
reklama
Do góry