reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki:)

Heja Cynamonka
To fakt, lato z głowy i to jakie... Obydwoje z mężem wybieramy się do Wenezueli. A mi zostało posłuchać, co będzie opowiadał o podwodnych podbojach...ach, życie... Najwyżej w abc na płytkiej rafie, ale cóż to jest....
 
reklama
Ja jeszcze nie mam brzuszka, ale obiecuje cos wkleic, jak juz sie plamienie uspokoi. Na razie nie chce zapeszac... Pozdrowionka dla ladnych brzuszkow:)
 
O JAAAAAAA aleeeee super
Mihir kochana wyglada bosko!!!! ja tez chce ale ja dopiero 21 go kwietnia :(
ZAZDROSNA JESTEM
a o druga dzidzie sie nie martw...pewnie sie ukryla :)
 
Mihir ale pięknie!!! Ja też już chce tak wyglądać, bo na razie, to nic po mnie nie widać:( A maleństwo zobaczę dopiero 12.05.... Patrząc na Twoje zdjęcia, nie mogę się doczekać!!Wspaniałe!
Pozdrawiam
 
Troszke sie boje wiecie?
Brzuch jesli bedzie w takim tempie sie powiekszal..to na koniec..bede ogromna..:)
Ale jezeli to jednak nie bliznieta...
To slyszalam..ze jak na poczatku rosnie szybko..to pozniej stopuje..i nie jest taki duzy..ale to sie okaze:)
 

Kindzia, mam niedyskretne pytanko, z Polski, z jakiego miasta pochodzisz??
Oj, miło tak pisać z rodaczkami. Choć niedługo tu jestem, jednak tęskota za ojczyzną i rodziną wciąż rośnie...
Ciekawa jestem jakie są Wasze doświadczenia z położnymi, badaniami i personelem medycznym w Holandii.
Czy mamy założyć nowy temet, czy możemy zostać "w brzuszkach", co proponujecie?
POzdrawiam gorąco

jestem z Krakowa.Rownie jestem bardzo ciekawa Twoich opini na temat opieki penatalnej w NL.Nie jestem do niej przekonana.Chyba powinnysmy rozwinac ten watek.TYlko gdzieeee???
Pisze w pospiechu dlatego tak oglednie.Ale z przyjemnoscia wlaczam sie do rozmowy.paaaa
 
Monis..nic nie widze..
To znaczy nie ma zdjecia:)
Ale wierze ze dziecinka juz jest widoczna:)a moze jeszcze w tym kodzie musi byc na koncu
[/img]?
a najprosciej..to zrobic tak..ze jak ma sie odpowiedz..
to sa opcje dodatkowe...i tam jest zeby zalacznika uzyc..i wybrac..ja tak robie:)

Moze sprobuje?
6w3d8gq.jpg
 
reklama
Do góry