reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

* Nasze BRZUSZKI *

reklama
01102013429.jpg28092013419.jpg A to my :) Biorąc pod uwagę, że mam o połowę większy brzunio niż z pierwszą córą, teraz czuję się jak kulka... Dobrze, że jeszcze troszkę.
 

Załączniki

  • 01102013429.jpg
    01102013429.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 174
  • 28092013419.jpg
    28092013419.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 184
O kurczę, czyli co robimy sobie foty przy łóżeczkach do kolażu? :)

Dziewczyny a ja mam pomysł! Na pewno każda ma kawałek białej ściany i białą koszulkę :) Zróbmy sobie takie foty! Ja je potem postaram się w ładny kolaż ułożyć. Wysyłajcie do mnie na maila: aniamniam@gmail.com nie zmniejszoną fotkę obejmującą Was całą, żebym potem mogła w miarę podobnie każdą z Was wykadrować. Wykadruję tak, aby było widać trochę białej koszulki nad brzuchem, brzuch i trochę majtek. Fajnie więc byłoby ustalić również kolor majtoli. Obstawiam również białe - chyba każda znajdzie takie, a jak nie to też się w jakiś biały materiał u dołu zawinąć. Co Wy na to? Zrobię fajną zbiorową pamiątkę!
a fotografujemy brzuchy z przodu i z profilu!

Te, które już urodziły niech podeślą foty, które najlepiej temu opisowi odpowiadają postaram się wykombinować tak, żeby było dobrze i żeby każda z nas była :)

Co Wy na to?
 
bosmanka u mnie białej ściany brak i koszulki białej, w którą zmieszczę brzuch też :-D Ale cos pokombinuje, tylko jak mąż wróci. Może w niedzielę się uda ;-)
 
reklama
Do góry