reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciazowe brzuszki

reklama
a zapomniałam że i ja mam zdjęcie. Nie przestraszcie się. Brzuszek już spory a zdjęcie robione dwa tygodnie temu!!! Jelita wszystkie mam pod żebrami, macicę ciężko mi wymacać a wyglądam jak w szóstym..teraz jeszcze bardziej :)
2qxrh3n.jpg
 
kerna Twój brzuszek wygląda na typowo ciążowy, przy kolejnych ciążach niby szybciej rośnie. Ja tam już bym chciała mieć duży brzuszek :-) narazie mój wygląda na bardziej spożywczy :-D
 
reklama
Małkus, jaka Ty jesteś chudzinka! Zazdroszczę :) Ja niestety w ciążę weszłam z dobrymi 10 nadprogramowymi kilogramami-bumerangami, które ile razy bym nie zrzucała, i tak wracają. A figurę mam taką, że mi te kilogramy głównie w brzuch idą, więc brzuszysko mam samo z siebie wielkie, bywało, że ktoś, kto mnie dawno nie widział, pytał, czy jestem przy nadziei albo że na którymś weselu rodzina panny młodej zaczęła plotkować, że ktoś tu w ciąży pije i w dodatku popala papierocha :( Ale chyba się musiało zmienić, skoro moi znajomi, którzy od lat mnie kojarzą z moim brzuszyskiem, zaczynają zauważać.
 
Do góry