reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciazowe brzuszki

Małkus widac roznice :-) super ;-)

ja tez w pierwszej ciazy zaczełam przybierac na wadze dopiero od 4 miesiaca ;-) teraz tez waga stoi w miejscu , mieszcze sie we wszystkie swoje ciuszki takze nie ma zle ;-)
 
reklama
Jakie śliczności!!!!! Małkus cudowny brzuszek! :-):-)

Ja to nie wiem jak z tą wagą jest... Jem dużo, mało się ruszam, brzuszek jest już widoczny, cycki sporo urosły, a ja nadal ważę 61kg czyli tyle ile przed ciążą.

Może mam zepsutą wagę po prostu :-p
 
Ja mam to samo, że brzuszek rośnie a waga w miejscu stoi!
Ja też mam zamiar co tydzień robić zdjęcia do końca ciąży:-) fajna pamiątka będzie i widać zmiany. Zawsze to samo zakładam i robię naczczo:-D taka mała zabawa.
 
a u mnie nic nie widać. ciągle tylko tłuszcz z poprzedniej ciąży. we wszystkie ciuchy wchodzę normalnie ale jak tylko mbie wybrzuszy to wrzucę fotkę ;-)
 
Ja za to jestem porządnie wybrzuszona, już mi nawet raz miejsca w pociągu ustąpiono :-D tylko nie wydaje mi się by to był brzuszek ciążowy, no chyba, że ciąż zaległych i ciąży spożywczej :-D
 
Ja przed ciaza wazylam 73kg (174cm wzrostu) teraz waga spadla do 67kg bo ciagle mnie mdli i odrzuca na jedzenie:/
Jak mi powiecie jak to wstawie zdjecie brzucha:)
 
No to mój dzisiejszy brzuchhol trochę obzarty :p
FOT97F4.jpg
 

Załączniki

  • FOT97F4.jpg
    FOT97F4.jpg
    12,7 KB · Wyświetleń: 116
dzisiaj spotkałam po miesięcznej przerwie moja psiapsiolke z Anglii i powiedziała ki że juz widać brzuszek. a ja myślałam ze to sadlo :-D
 
reklama
beti sama jestem pod wrazeniem, bo w pierwszej ciąży miałam o 9 kg wicej na tym etaqpie i brzuch już mocno zarysowany a tu...


verita hhaahahaabhuhaaaaa, ale nie powiedzialas kumpeli,ze tak muslalas???
 
Do góry