reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciazowe brzuszki

No to i ja się pochwalę :-)
10tc
DSCF3263.jpgDSCF3512.jpg
 

Załączniki

  • DSCF3263.jpg
    DSCF3263.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 158
  • DSCF3512.jpg
    DSCF3512.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 178
reklama
Katherine no ja też już bym chciała mieć brzuszek bo się martwię że jeszcze nic nie przytyłam a już 12 tydzień! Musze chyba zwiększyć dawki :-)
89Katia ale masz już śliczny brzuszek!! Mam nadzieję że po 12 tygodniu już będę przybierać bo narazie to tylko boczki mi zaczynają rosnąć heh.
 
kerna i 89Katia ale już macie fajne brzuszki :)
ja rano nic a po jedzieniu mam big, no ale jeszcze mi zostal tłuszczyk po synku, którego przez tyle lat nie zwalczylam
bo w poprzedniej ciazy taki duzy nie byl jeszcze
moze sie odwaze i zalacze zdj niedlugo :)
 
Katia ale superasny brzuszek :-) na siedzaco wyglada na jeszcze wiekszy :-p

małkus nic sie nie martw zaniedługo pierwsze kg napewno przybeda ;-)


u mnie brak brzuszka i brak dodatkowych kg , wiec domyslam sie ze bedzie tak jak w pierwszej ciazy :-p kg pojawia sie dopieor w 4 miesiacu ale licze na to ze brzuszek wyskoczy wczesniej niz w 6 :-p
 
Małkus ja też jeszcze nie przytyłam, a jem naprawdę dużo :-p

Dziękuję :) Jak patrzę w dół to wydaje mi się takie ogromniasty! :p
 
Moje brzuszkowe postępy :-p wszystkie zdjęcia robione naczczo żeby miarodajne wyniki były:-D
pomiędzy 10 a 13 tygodniem już jest spora różnica:-)
łączone.jpg
 

Załączniki

  • łączone.jpg
    łączone.jpg
    11,5 KB · Wyświetleń: 124
no jets roznica ale jeszcze do brzuchola daleka droga;) hehe

dziewczyny nie martwcie sie, ze nie tylecie tylko cieszcie. z reszta dzidzia jest jeszcze mala. ja w pierwszej ciazy do przybralam okolo 1kg tak w 4-5 miesiacu
 
reklama
89Katia ale rewelacyjny brzuszek!! Pięknie wyglądasz!


małkus ale super różnica! A tak po za tym to mam takie identyczne leginy :)

Moja przyjaciółka która urodziła w kwietniu tego roku od samego początku ciąży co tydzień w piątek mąż robił jej zdjęcia brzuszka, rewelacyjna pamiątka i w ogóle jak wyraźnie widać jak powiększa się brzuszek :)
 
Do góry