reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki :)

reklama
Gosia ja taki brzuch miałam przed ciążą :D nigdy nie miałam idealnie płaskiego nawet przy wadze 47kg :p a teraz to już mam meeeega brzuchol ;x
 
A ja mam wagę w dół dzis 54,5 a ciaze zaczynałam 57,7 ...
Em ka ja też miałam w dół, ale to na samym początku zaraz w okolicy spodziewanej miesiączki, za to po świętach pokazało mi 60.5 :/ wg aplikacji E dziecko mam nadwage ^^

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
 
U mnie też w dol odrobinę ale brzuch większy..

Mam rozejscie miesni po tamtej ciazy nadal plus drugi pępek tzn. Tak to jakby wygląda, kulka wystajaca.., czy tylko ja? Czy ktoras jeszcze boryka się z tym problemem?
W ciazy było to niby zabawne, bo przez brak łożyska i mięśni z przodu dokładnie było widać malego.. Na sierpniowkach mówiono, że jak obcy i faktycznie..tak lobuz mocno się wyciskal.. Ale to było mega bolesne i nie wiem jak to będzie teraz..
 
Lilith ja również poproszę o foto :)
Zdaje sobie sprawę że moje 60to też super nie jest, ale do nadwagi to mi raczej daleko. Powinna być jeszcze opcja doboru wzrostu.. Budowa też ma dużo do rzeczy. Bo ja ze swoim 60wygladam szczuplej niż moja siostra z 64A jest 10 cm wyższa. Nie ma reguly

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Proszę:
 

Załączniki

  • 1459371824330.jpg
    1459371824330.jpg
    12,4 KB · Wyświetleń: 302
  • 1459371851488.jpg
    1459371851488.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 321
  • 1459371878402.jpg
    1459371878402.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 323
Do góry