reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki :)

U mnie 1kg na minusie

3jgx3e3kabw7uupr.png
 
reklama
to ja Ci prawdę powiem. Patrze z zazdrością na te piękne brzuszki, które dziewczyny wstawiają. Sama planowałam schudnąć i dopiero zajść w ciążę, niestety 3 dni mojej diety zakończyły się tym, że dowiedziałąm się o ciąży :) Jestem tłuściutka, (trochę ukrywam na zdjęciu hehe stoję bokiem ) nie widać udek w cellulicie, łydki potężne zawsze miałam.., brzuszek się zalewa tłuszczykiem jak siedzę... a jak stoję no to mi się już podoba bo trochę odstaje nawet, no i tak marudze wszędzie w koło że jejuuu taka gruba nigdy jeszcze nie byłam, ważę 68kg przy 164wzrostu, a mój mężczyzna mówi, że jestem w ciąży ,że nie ma co marudzić tylko jeszcze wypinać i się chwalić :) to mój 16 tydzień i jest tak w sumie już od początku ciąży :D pokazuję brzucha, w końću się przełamałam :)
Sliczny brzusio. Mamy podobna waga

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje 17+4, coś słabo mi rośnie ten brzuszek jak na drugą ciążę :/ chyba, że rozpływa się po bokach na dziewczynkę ;)
1496161942-aaaaaa.jpeg
Bardzo możliwe, mi lekarz powiedział że prawdopodobnie dziewczynka i też nie zauważam wielkiego brzucha, nawet jak na 1 ciążę to w sumie niewiele wiedzę, spokojnie mogłabym iść na imprezę potańczyć i nic nie byłoby widać [emoji14]

3jgxlbet5t7l1cjn.png
 
Dziewczyny piekne brzuszki!
Druga sprawa co wy tak koniecznie chcecie przytyc? Dzidzi wazy 100g... :) gwarantuje wam ze niedlugo bedzie wam przybywac po kg na tydzien! :D I zacznie sie lament ;)
 
reklama
Do góry