reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciazowe dolegliwosci

reklama
lene, my_sweety - dzięki dziewczyny, już lepiej z moją nerką - tak przynajmniej mi się wydaje:tak: No chyba, że to cisza przed burzą... Dzisiaj prawie jej nie odczuwam, w nocy tylko jak położyłam się na prawym boku, to po minucie zrezygnowałam bo zaczynało boleć. A na lewym boczku -lux ;-) Jutro badanko moczu, więc zobaczę czy coś tam się dzieje..
lene - mój mały tak kopie, że czasami skręcam się. Nie wiem po czym on tak daje (szyjka, pęcherz czy inne narządy?? ) , ale czasami jest to rzeczywiście nieprzyjemne... A szyjka badana kilka dni temu i się nie skraca, wiec chyba nie ma to na nią wpływu ;-)
----------------------------------------------------------------------------------------------------

kaja
- wyrazy współczucia..... :-:)-:)-( przykro mi.....
 
Kaja bardzo mi przykro. Powiem szczerze, że jakoś wstrząsneła mną ta wiadomość. Myślałam, że na tym etapie ciąży już nic nas przykrego nie może spotkać, a tu takie zdziwienie. Przecież wszystko było dobrze, co się stało? Trzymaj się jakoś. Nie potrafię sobie wyobrazić Twojego cierpienia w tym momencie.
 
Ewela - cały czas staraj się dużo pić, minumum 2 litry dziennie, do tego żuwarawina. Ja kupuję syrop żurawinowy i dolewam go do wody mineralnej. Daj znać, jak wyniki. Ja dzisiaj rano też zaliczyłam labartorium, a po południu wizyta u pani nefrolog.
 
reklama
Do góry