reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciazowe dolegliwosci

Lene
ja póki co też się powstrzymuję choć ciężko mi to idzie... coraz bardziej mi tego brakuje...... a dziś własnie miałam sen po którym był twardszy brzuszek:-p:zawstydzona/y: ale jeszcze 3 miesiące ciąży plus 6tyg połogu i wszystko wróci do normy;-)
 
reklama
ja w czwartek musze spytać mojego gina, ja miałam skórcze 23 grudnia jeden jedyny raz. szyjka dluga, twarda..choć ostatnio miałam sen, że się przytulaliśmy, poszłam potem siusiu i miałam krew..jej straszny sen..
 
widzę, że sporo nas tu z klubo no sex :-D, ja niestety myślę, że stosunek miałby zły wpływa na nasze szyjki. no a poza tym jescze trochę i jak wtedy dopadniemy naszych partnerów takie wygłodzone to pióra się posypia:-)
Magda- sen rzeczywiście nieciekawy ale nie łam się, hormony robią swoje, ja czaem myślę, że gdybym opowiedziała komuś mój sen to skierowałby mnie od reki na leczenie psychatryczne:cool:. Nie wiem skąd się we łbie takie bzdury biorą. A odnośnie krwi to często mi się to śni, ja przyjmuję luteinę dopochwowo i po każdym siusiu i zmianie wkładki dokładnie oglądam wydzielinę, czy nie mam tam nic niepokojącego, bo jak wiecie po tej luteinie to wodospad jest... i zawsze się obawiam krwi najbardziej i myślę, że podświadomie sobie te sny z krwią na wkładce wywołuję... Nasza psychika jest bardzo ważna i czasem nawet nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo oddziałuje na nasze ciało i dolegliwości, więc kochane myślcie pozytywnie, bo jakby nie było została nam tylko 1/4 czasu ciążowego i będziemy się wszystkie zachwycały naszymi 8-smymi cudami świata;-)
 
My też w celibacie od poczęcia :-). W sumie lekarz mówi, że nie ma przeciwskazań, ale mamy z mężem jakąś blokadę. Niby bysmy chcieli, ale się boimy, że coś będzie nie tak z maluszkiem.
 
Dziewczyny, a bolą Was czasami te skurcze macicy? Bo ja miałam 2 bolesne...Wczoraj wieczorem i dzisiaj rano...Nie był to straszny ból, taki denerwujący tylko... Nie wiem czy mam odczekać do jutra czy polecieć już dzisiaj do lekarza. On mi mówił, że macica wykazuje słabą czynność skurczową na wizycie w pt, ale nie wiem czy takie dolegliwości bólowe są niepokojące czy się zdarzają. Dodam, że biorę fenka, no-spę i scopolan od czasu do czasu...Dużo tez leżę...Czy to może być wynik tego, ze wczoraj trochę postałam w kuchni i trochę więcej chodziłam? No już sama nie wiem, nie chcę lecieć z byle czym do doktora...
 
Mnie w sumie nie bolą, są dośc nie przyjemne, bo się brzuch napina i rozciąga, może poczekaj czy będzie jeszcze jeden taki i wtedy może lepiej pokaż sie lekarzowi...
 
reklama
Pauletta: moje skurcze są nieprzyjemne , można powiedzieć na granicy z bólem...to zależy jaki kto ma próg odczuwania... to takie napinanie coraz mocniejsze i można powiedzieć, że w punkcie kulminacyjnym boli nawet, ale trwa to kilka sekund i pomału puszcza. Może rzeczywiście to wynik stania w kuchni... ja zauważyłam , że po każdej większej aktywności brzuch się buntuje..musisz sama się poobserwować i ocenić. Jeśli coś Cię zaniepokoi to wskakuj w buciki i do lekarza:tak:
 
Do góry