reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciazowe dolegliwosci

Olisiaa u Ciebie jeszcze ciut do 37 tyg więc lepiej się oszczędzaj, jak Cię taki ból złapie to sie połóż na boczku, weź nospę, ja mam takie bóle a la miesiączkowe od 35 tyg, ale nie codziennie, leżenie mi na nie zawsze pomagało.
 
reklama
własnie staram sie lezec jak najwiecej nospy nie brałam bo jak leze jest zdecydowanie lepiej, jak usiade to mni eciagnie i rwie. Nie wiem czy to skurcza ale troche boli
 
Basiek ja jakos w 30 tyg miałam małe rozwarcie na ok centymetr i miekka szyjke macicy i kontrolowałam to co tydzien i nic sie nie pogarszało i obawiam sie ze chyba teraz cos sie rozwiera bo takie dziwne uczucie mam. Oszczedzam sie i leze ale az dupsko boli bo za długo :-) jak nic wiecej sie nie bedzie działo to przeczekam to a jak cos sie ruszy to zadzwonie do gin albo pojade do szpitala
 
jeju dziewczyny ja zaraz oszaleje tak mnie boli miednica i łydki że juz nie wiem co mam robić:-( i jeszcze skurcze sie pojawiają zwariowac można!!!!:no: czy któras z Was ma takie problemy??bo ja już nie daje rady a wczoraj jeszcze było w miare ok:wściekła/y:
 
kinga na tym finiszu chyba nam wszystkim odechciewa się tego cudnego stanu... ja dziś od 14 do teraz skurcze i ciągły ból brzucha z małą przerwą na drzemkę... niby wczoraj po wizycie ok i szyjka zamknięta, ale już sama nie wiem, wzięłam nospę i apap i czekam... mam nadzieję że przejdzie, bo mąż własnie na noc pojechał do pracy...
 
dziewczyny a co oznacza, że szyjka jest skrócona i miękka? Lekarz mówi, że spokojnie z porodem.. Ale już sama nie wiem. Rozwarcie na 0,5 cm..
 
wydaje mi sie ze to oznacza ze mozesz niedługo rodzic, u mnie gin stwierdził to samo tylko ze ok 30tyg i kazal sie oszczedzac i duzo lezec. Musiałam chodzic co tydzien na kontrole. Mysle ze ty ni emasz sie co przejmowac skoro jestes w 38 tyg :-)
 
kiki moja szyjka w 34 tygodniu miała 1,5 cm i palec rozwarcia i do wtorku nic sie nie zmieniło, więc spokojnie:)
z Damianem chodziłam z rozwarciem na palec 3 tygodnie, nic sie nie ruszało, w końcu miałam wywoływany poród, także spokojnie:)
 
reklama
Do góry