reklama

Nasze ciazowe dolegliwosci

Julianna*

szczęśliwa :)
Miasto
okolice Krakowa
Rozwiązania
0
Olisiaa u Ciebie jeszcze ciut do 37 tyg więc lepiej się oszczędzaj, jak Cię taki ból złapie to sie połóż na boczku, weź nospę, ja mam takie bóle a la miesiączkowe od 35 tyg, ale nie codziennie, leżenie mi na nie zawsze pomagało.

reklama

Olisiaa

Mama Olki 11.05.2012
Miasto
WLKP
Rozwiązania
0
własnie staram sie lezec jak najwiecej nospy nie brałam bo jak leze jest zdecydowanie lepiej, jak usiade to mni eciagnie i rwie. Nie wiem czy to skurcza ale troche boli

Olisiaa

Mama Olki 11.05.2012
Miasto
WLKP
Rozwiązania
0
Basiek ja jakos w 30 tyg miałam małe rozwarcie na ok centymetr i miekka szyjke macicy i kontrolowałam to co tydzien i nic sie nie pogarszało i obawiam sie ze chyba teraz cos sie rozwiera bo takie dziwne uczucie mam. Oszczedzam sie i leze ale az dupsko boli bo za długo :-) jak nic wiecej sie nie bedzie działo to przeczekam to a jak cos sie ruszy to zadzwonie do gin albo pojade do szpitala

kingaa1415

Fanka BB :)
Miasto
niedaleko Krosna :)
Rozwiązania
0
jeju dziewczyny ja zaraz oszaleje tak mnie boli miednica i łydki że juz nie wiem co mam robić:-( i jeszcze skurcze sie pojawiają zwariowac można!!!!:no: czy któras z Was ma takie problemy??bo ja już nie daje rady a wczoraj jeszcze było w miare ok:wściekła/y:

lene55

Rozwiązania
0
kinga na tym finiszu chyba nam wszystkim odechciewa się tego cudnego stanu... ja dziś od 14 do teraz skurcze i ciągły ból brzucha z małą przerwą na drzemkę... niby wczoraj po wizycie ok i szyjka zamknięta, ale już sama nie wiem, wzięłam nospę i apap i czekam... mam nadzieję że przejdzie, bo mąż własnie na noc pojechał do pracy...

kliki20

Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
dziewczyny a co oznacza, że szyjka jest skrócona i miękka? Lekarz mówi, że spokojnie z porodem.. Ale już sama nie wiem. Rozwarcie na 0,5 cm..

Olisiaa

Mama Olki 11.05.2012
Miasto
WLKP
Rozwiązania
0
wydaje mi sie ze to oznacza ze mozesz niedługo rodzic, u mnie gin stwierdził to samo tylko ze ok 30tyg i kazal sie oszczedzac i duzo lezec. Musiałam chodzic co tydzien na kontrole. Mysle ze ty ni emasz sie co przejmowac skoro jestes w 38 tyg :-)

magda85-gdańsk

Rozwiązania
0
kiki moja szyjka w 34 tygodniu miała 1,5 cm i palec rozwarcia i do wtorku nic sie nie zmieniło, więc spokojnie:)
z Damianem chodziłam z rozwarciem na palec 3 tygodnie, nic sie nie ruszało, w końcu miałam wywoływany poród, także spokojnie:)

monissia

Zaangażowana w BB
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Mnie w nocy takie skurcze w lydkach zlapaly ze spac nie moglam... do tej pory jak chodze to mnie boli.

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi