reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciazowe dolegliwosci

biore maglek b6 3 razy dziennie i nic... w srode u lekarza bede to mu powiem bo przeciez sie wytrzymac nie da... najgorsze jest to ze po nocy nadal boli i chodzic nie moge...
 
reklama
Monia ja najpierw brałam też maglek b6 ale nic nie pomogło,wię powiedziałam ginowi i przepisał mi aspargin 3 razy dziennie,bo miewałam straszne skurcze łydek:-( to jest magnez chyba z potasem i skurcze łydek jak ręką odjął!!:tak: jest niedrogi kosztuje chyba ok 9zł zapytaj w aptece kupisz go bez recepty a ja moge naprawde polecic:-)
 
Ostatnia edycja:
Monia ja też mam straszne skurcze łydek...a Gin powiedział mi jeszcze żebym od wtorku odłożyła magnez całkiem i brała tylko jak już naprawdę będę potrzebować...a ja biorę 2x2 laktomag B6...
 
Dziewczyny powiedzcie mi plis jak to jest z tymi bolami jak na @? jesli ja mam je ciagle trwajace kilka godzin(3-4) zazwyczaj rano ale bardzo slabe to co to moze oznaczac?
 
Monissia-bo tak miedzy nami ten maglek jest slabym preparatem, czasami to sie zastanawialysy z kolezankami co tam naprawde jest w srodku bo nikomu nie pomaga...ja bym zmienila preparat.
 
reklama
Ja biorę Asmag i nie narzekam. Jak wezmę dwie tabletki to przez dwa dni mam spokój :)
Poza tym polecam sok pomidorowy! Skurcze to nie tylko objaw niedoboru magnezu ale też potasu... i z tego co wiem dużo potasu mają suszone morele :)
Najgorzej jak taki skurcz złapie podczas porodu :eek: - tego się najbardziej boję
 
Do góry