reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze "ciążowe" wakacje

jusia83

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Maj 2014
Postów
333
Miasto
Bydgoszcz
Ciekawa jestem jakie macie plany wakacyjne. Nastąpiła u Was ciążowa zmiana planów?
Mieliśmy jechać samochodem do Francji, ale teraz nie piszę się na wielogodzinną męczarnie w samochodzie. Na razie pomysłów brak.
A Wy coś planujecie??
 
reklama
Matko, po co taki głupi temat, na pewno będziemy go wałkować na ogólnym! Bez sensu tworzyć takie tematy, później część dziewczyn nie ogarnia tylu wątków...
 
My mielismy w planach Chorwacje samochodem,ale tez niestety odpadla :-( chyba w tym roku zostaje nam Polska,bo dluzsza jazda samochodem odpada,a samolotem jeszcze nie bedac w ciazy nie lubilam lata...choc kto wie podobno teraz niektore rzeczy moga sie zmienic ;-)
 
Gabi83 u mnie też miała być Chorwacja a zostanie Polska tylko nie wiem czy morze czy mazury?!

A może któraś z Was zna jakieś hotele przyjazne kobietom w ciąży:-)?
 
Nulini ja mysle ze glowny watek jest ciezej ogarnąc bo tam pisze sie duzo na kazdy temat i jak ktos nie pisze na biezaco to niewiadomo o co chodzi trzeba sporo czytac. Jak są tematyczne watki to odrazu wiadomo o co chodzi
A co do wakacji chciałabym sie załapać do Hiszpanii tylko może jakos pod koniec lata albo po sezonie. W zeszłym roku byłam na Majorce i było mega. Teraz może Barcelona albo Alicante, ale niewiem jeszcze co z tego wyjdzie
 
euforia święta racja, w głównym można się zgubić!

My na wakacje szybkie 3 dniowe jedziemy w następnym weekend Paryż albo Londyn zobaczymy później juz nie da rady bo otwieramy drugą restauracje i mąż zostanie pochłonięty

Ale we wrześniu jadę na babski wyjazd babcia mojego T (75 lat i zastanawia się czy by tatuażu mię zrobić ;) ) z moją teściową, jej córa moja szwagierka i Olą ;) na wyspę sobieszewską (uwielbiam to miejsce) ibkto wie czy jeszcze gdzieś z Olą i moja sis gdzieś nie pojadę bo ona w podobnej sytuacji jak ja jej facet to brat mojego T i zarazem menago pierwszej susharni wiec tez uziemiony puki nie wyszkola nowych pracowników
 
My pewnie ruszymy z budową domu i wszelka kasa pójdzie w tą inwestycję :tak: Więc będą wakacje na działce :-D
 
My mamy w planach jakąś grecką wyspę, zobaczymy co nam się trafi na last minute;) Mieliśmy wcześniej lecieć, ale ze względu na ciążę i zawirowania w firmie troszkę się to przesuwa, ale powoli się szykujemy, a jak przyjdzie czas, to tylko hop i lecimy;)
 
Podziwiam Was dziewczyny ze nie boicie się jeździć w ciepłe kraje w ciąży, juz nie wspomnę o samolocie ale to nawet nie będąc w ciąży mało latalam:-)
 
reklama
Żelka- my tak jak Wy, kończymy remont domu i cała kasa idzie w chatę, ale może krótki wypad nad morze uda nam się załatwić, tym bardziej, że nie mamy tak daleko, 200km autostradą i już jest moje ukochane Świnoujście.
 
Do góry