reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieciaczki i wszystko o nich.

reklama
Surv :-D:-D:-Dale to chyba z serca nie było;-)Kuba też ma takie zagrania typu "wstlętna mama" ale mówi to i się śmieje:-p
 
Tiaaaa, przed chwilka usłyszałam "mamo jak dorosnę tez będę miała taką wielką pupę":eek:
Możemy sobie ręce podać w takim razie...czemu, ach czemu, nie mam synka zakochanego w mamusi?:-) Jestem wlaśnie po 2-godzinnej awanturze z wymiotami, waleniem glową o posadzkę a na koniec demonstracyjnym nalaniem na świeżo wytartą podłogę ("nasikam Ci tu mamo":wściekła/y:) i zamierzam opatentować "okno zycia" dla kilkulatków...by się podrzucało jak niechciane nowordki, żeby ktoś się potworem zajął:-p
 
poplakałam się ze śmiechu
sorry surv...
:)
A Ika dzisiaj mówi i pojedziemy do Malcelka i Julcia bedzie i Olga i Mikolaj...mamo mikolaj????...a Olga gdzie mieska? a do nas psijedzie ? a gdzie mieska ?? a Ciocia Kasia to mama??? Mikolaja mama tes????:tak::tak::tak::tak:..tu było trochę niepewności...z tym Mikołajem:-D

a tak z innej beczki syn mój zdecydował się wkońcu mówić Mama:-):-):-)
bo wcześniej byłam papa paba i takie tam.
i dodtakowo gratis nauczył się w tempie błyskawicy wchodzić na stół...szczęśliwy....w przeciwieństwie do rodziców:-)
 
Post poczekaj aż zacznie wchodzić na parapet:-pteż to przerabiałam:-p
Surv no masz ostre jazdy w domu, jeju co to będzie jak będzie miała naście:szok:;-):-p:-D
 
Surv no masz ostre jazdy w domu, jeju co to będzie jak będzie miała naście:szok:;-):-p:-D

Będziecie mi paczki wysyłać do zakładu karnego...albo jej, zależnie, która przeżyje...dziś rano znowu masakra, nie dała się ubrać ubrałam na siłę ale malo mi ręki nie złamała:-( Dzwonię dziś do psychologa, bo w końcu znalazłam przychodnię, która obiecująco wygląda i zobaczymy

Post, no Cinek zawsze lubił wyzwania, więc co tam stół....regały i żyrandole czekają:-D
 
reklama
Surv no niezła Flo jest:szok:a może jaby się sama miała ubrać to by lepiej poszło?Kuba tez łobuzuje ale Flo chyba pobija lipcowe dzieci w strzelaniu focha:szok:daj znać co powie psycholog:tak:
 
Do góry