reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

reklama
Hej!
Dawno się nie odzywałam, napewno nie nadrobię ale postaram się częściej odzywać....ostatnio jakoś mi weny do pisania brak, a czasem po prostu nie mam siły.
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich rocznych jubilatów :)
Piękne torty, zdolne z was mamusie
A u nas ok. oprócz wciąż ciężkich nie przespanych nocy, już nie wiem dlaczego oni nie śpią ...maskara jakaś...
zajrzę później
pozdrawiam
 
To już dzieci a nie niemowleta.

Wiesz, mnie w dniu urodzin też naszła taka myśl. Nawet jak na nie spojrzałam to już takie buzie dziecęce i tak mówią po swojemu, ale to już nie są same dźwięki tylko takie niezrozumiałe dla mnie zlepki wyrazów :) I zachowanie takie bardziej dziecięce już a nie niemowlęce :)
 
To jest wrecz przerazajace ze mielismy takie noworodki najpierw, pozniej niemowlaczki a teraz prawie ze dorosle DZIECI! szok! ja dalej jak wchodze sklepow z ciuszkami dzieciecymi to patrze na te najmniejsze i szkoda mi ze juz w nie nie wchodza:-D
Ide sie zbierac bo M zaraz wraca i jedziemy na zakupy z malymi!
 
no to dołączam do Was!!!
mam troszkę czasu na pisanie....
cc (zewn op. + narkoza bo samo zewn op. nie zadziałało) w 37+2 , 20 01.2011 Lena 2760 50 cm i 10 pkt ur 11.20, Oskar 2220 49 cm i 10 pkt ur. 11.21,
ups ale jest pracy przy takich bobaskach i tyle szczescia, płakusiaja mi troszke w nocy bo boli je brzuszek, teraz pojadły i powinny spac ale co tam wolą sie wiercic!:-):-) a mama odchodzi od zmysłow co im jest,
wczoraj po wizycie u pediatry Lena 3200 a Oskar 2700!
pozdrawiam i pytam jak dawałyście z poczatku radę? nie nie sypiam od nocy z 19 na 20 stycznia(dostałam skurczy) no godzinkę sie drzemne ale tak z jednym otwartym okiem tak sie o niech boje!cały czas patrze do łożeczka czy leza na boku czy sie nie przekrecily!!! o ludu jak sie o nie boje!!!
 
anulka na tydzień bym nie zostawiła, tym bardziej na dwa, ale np na 3dniowy wypad, czemu nie? Zawsze to coś, a można wtedy trochę poszaleć, pójść na randkę z własnym mężem.

Lucka ale ty masz zdolnego chłopa!! Jestem pod wrażeniem. Mój też potrafi wiele zrobić ale takie konstrukcje woli kupić:-)

lenna kupiłabyś jeszcze raz taki wózek? Czy masz coś innego na oku? Oglądałam jeszcze kilka innych ale ten jakoś mi się podoba i wiem z własnego doświadczenia że przy większych dzieciach łatwiej się prowadzi takie wózek jeden obok drugiego.

Wstyd się przyznać ale jak się dowiedziałam że będą bliźniaki to jedną z moich pierwszych myśli było jak ja będę wyglądać z takim wieeeelkim wózkiem. Jak zobaczyłam x landera to się zakochałam i nie chciałam innego. Po 1 ładny, po 2 lekki, po 3 zwrotny po 4 wszędzie się mieści ma łądne materiały i nie przeraża gabarytami. Zdecydowanie kupiłabym taki jeszcze raz. Wszyscy mi mówili że te gondolki na zimę do niczego a zima się zaraz kończy i wskakujemy w spacerówkę.Jest duży kosz na zakupy, wielka kieszen na drobiazgi, folia w komplecie a wogóle mam namiar na fajnego sprzedawcę na allegro z bardzo dobrą ceną i gratisami!!!
I już ci pisałam na wątku o wózkach jak chcesz to wpadaj do warszawy przejechać się moim bo mam go ze sobą :)

Angel mnie tam zmęczenie zwalało z nóg więc w nocy spałam jak zabita :) Nie wiem co Ci doradzić chyba ta obawa sama minie. Moja Hania za nic w świecie nie chciałą spać na boku i wierciłą się dotąd aż się przekręcałą na plecy więc dałam sobie spokój. A odpoczywać dziewczyno musisz bo długo tak nie pociągniesz. Teraz to one dużo śpią ale już niedługo się zacznie...i wtedy nie będzie czasu na sen :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry