reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Marta zobaczymy czy sie zgodzi, ona jeszcze jakims dzieckiem sie zajmuje, kilka godz dzienne dzieci beda u niej w domu, jedzonko daje swoje, jej zadaniem jest tylko przypilnowac zeby nie zrobily sobie krzywdy, u nas tak nianie które tylko dogląadją dzieci biorą, siostra kilka lat temu zaprowadzała swoją córke 9msczną do starszego małżenstwa, to dawala im miesiecznie 300-400zł
 
reklama
kurcze, a to ciekawe, u mnie nie Wwa a obawiam sie że za 6 zl niani do dwojki dzeci bym nie znalazła:((( mimo że spore bezrobocie i mnóstwo studentek pedagogiki np... a moze ja się mylę? W każdym razie to super jak sie uda, ja nie miałam nic zlego na myśłi pisząc , tylko zdziwilam się bo u mnie inaczej :)
 
u mojej mamy w Puławach też chodzą takie stawki jak u Lucyny czyli 5zł/h ale to cena za jedno dziecko. Ale zgadzam się że zawsze lepiej powiedzieć mniej a potem mozna negocjować, więc nawet jak zawoła 6zł to będzie super.

Plany wakacyjne? My znów mamy zamiar pojechać do Chorwacji, pod namiot - takie mamy póki co plany ale czy wypali to nie wiem. Boje się takiej długiej podróży z dziećmi, ale mam ochotę jak diabli:-D
 
u mojej mamy w Puławach też chodzą takie stawki jak u Lucyny czyli 5zł/h ale to cena za jedno dziecko. Ale zgadzam się że zawsze lepiej powiedzieć mniej a potem mozna negocjować, więc nawet jak zawoła 6zł to będzie super.

Plany wakacyjne? My znów mamy zamiar pojechać do Chorwacji, pod namiot - takie mamy póki co plany ale czy wypali to nie wiem. Boje się takiej długiej podróży z dziećmi, ale mam ochotę jak diabli:-D

Pod namiot? Kurcze, zawsze mi się marzyło. Może jak chłopcy będą więksi to się wybierzemy a ten disneyland to i nam chodził po glowie ale to faktycznie dzieci muszą mieć te 4 latka żeby więcej rozumiały. My się chyba wybierzemy nad nasze morze.
 
Luckaa - oby się zgodziła - tego życzę bo wiem, że opłacanie opieki dzieci sporo nadszarpuje budżet!

Moja Maja ma lekkie zapalenie ucha. Nie towarzyszy temu nic innego oprócz krótkotrwałego wystąpienia gorączki. Katar, kaszel - nic! I na szczęście. I oby tylko tyle - powpuszcamy kropelki i będzie ok. Odpukac bez choroby było 3 tygodnie! I może to już ostatnia infekcja w tym roku :)

Przez zupełny przypadek trafiła :) Zgadza się u nas w 100%. Julka weszła w okres "mama, cio to?"
Wesoły Statek - zabawy ruchowe, kolorowanki, pomysły plastyczne dla dzieci
 
Madzia - dzięki. Oczywiście w przychodni o mało zawału nie dostałam... nie byłam zapisana więc poszłam na przypał czy mnie wcisną ... nikogo akurat nie było, ale widzę, że kurteczka jakas wisi. Za chwilę wychodzi z gabinetu chłopczyk cały fioletowy z ospą! Qur... kiedyś to z zakaźnymi się wchodziło innym wejściem i do innego gabinetu... ciekawe czy zdezynfekowała ręce po jego wyjściu. Juz chciałam spierniczać ... bo jakby jej nic nie było to jeszcze coś załapie... to mam od nowa stres teraz!!!
 
Moi juz mieli ospę, w zeszłym roku razem ze mną :-). Jak już miał wykwity i był fioletowy to pewnie już mu schodzi i nie zaraża. Najbardziej sie zaraża jak jeszcze nic u ciebie nie widać bo choroba rozwija się przez 2 tygodnie zanim cos wyjdzie.

Marta a tak apropos waszej fascynacji myszką miki widziałaś nową kolekcję bucików w ccc? Disney Collection
 
Madzia - uspokoiłaś mnie! Juz bym miała nowy powód do nerwów!!! :) A chciałabym aby w końcu moje dziewczyny skorzystały z pięknej pogody!!!
 
reklama
Powiem wam że aż weszłąm z ciekawości na strone niania.pl, tam wpisuja sie wszyscy chetni do pomocy, w mojej miejscowowsci ceny byly od 5zl/h i to po pedagogice a weszlam na warszawe a tammin 17zl/h , marta wejdz spojrz na to, ja mieszkam w aleksandrowie kujawskim, tak z ciekawości, ile u was w okolicach warszawy zarabiaja srednio przecietni ludzie bez stanpowiska dobrego???, u nas ok 1500, moj maz pracuje w toruniui tam tez juz sa wyższe ceny i wynagrodzenia, a ceny niań w okolicach 6,7zl/h
 
Ostatnia edycja:
Do góry