reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Yenefer prawda ze wozek jest booski??Ja na bank tez kupuje za jakis czas.Na swojego i candy bede miala szybko kupca bo to wozek rozchwytywany i wciaz mozna za niego jakies 750 euro uzyskac.Wiec kupie joggera i jeszcze zostanie:-)
 
reklama
witajcie
po dłuższej przerwie świętuję dzień kobiet, papiery nie uciekną chyba

Lena dużo zdrówka dla maluszków

Yen wózek super, ja mam tego xlandera, nie mogę narzekać, ale jak zobaczyłam twój to się zakochałam hi hi, super,że mają oddzielne budy, moje mają jedną, ale jest ok. zresztą podejrzewam,że tój ejst 2 razy droższy niż mój, a ja nie miałam jakoś ochoty dokładać, sprzedałam jumpera i kupiłam za tą kasę drugi i tyle, jest jeździ nic się nie rozwala dzieci wydaje mi sie mają wygodnie wiec nie jest źle

onna jak tam czorty?, moje różnie, co do jumpera zakup dla wcześniaków noworodków uważam za najlepszy wybór, ale spacerówka to tir nie do pokonania jak dla mnie

co do karmienia piersią ja teżtego nie kupuję, nie rozumiem, bedąc w ciąży byłam anty, może dlatego się śmieje dostałam nadciśnienia i stałam przed wyborem czy sama mam żyć czy poświęcić się dzieciom dawać byle co bo nie mogę nazwać tego pokarmem czy brac leki, wybrałam własne życie, a dzieci na butli mają sie super, ze dwa razy były przeziębione, chowają się jak inne dzieci na cycku na równi. Nikt mi nie powie,że nie mają z matką więzi, jak jedzą butle też sie wtulają patrzą swoimi maślanymi oczkami i też jest magia tyle, że bez stresu.

co do mężów zazdroszczę romantyków mój jest kochany, nie zamieniłabym go na nikogo, ale brakuje mi kwiatów bez okazji czy romantycznych kolacji...ale cóż nie ma co narzekać

co u nas: zapomniałam napisać, że od zeszłego czwartku mały nie je w końcu w nocy, ale mam luz, trochę lepiej śpią, generalnei jest lepiej, mały to wrodzony maruda, ale da się z tym żyć, dzieciaki dalej latają za jedną rękę, trochę same marzę,żeby już same zaczęły latać, ale wszystko z czasem.

najbardziej marzę o wiośnie u nas jej nie widać, cały czas mróz

uciekam, dziś mam dyspensę na "kawę" z koleżankami z pracy, wiecie co pierwszy raz wychodzę sama z domu nie do sklepu, do lekarza...i jestem przerażona
 
Na początku...
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ASI I WOJTKA!! Rośnijcie mamusi zdrowo:-)

gosia wózek trochę droższy od xlandera ale nie aż tak dużo;-) Pozatym ja sprzedałam swojego zooma za niezłą kaskę i po zakupie tego jeszcze mi zostało. Więc spoko.

Co do męża to mój też kochany, pomaga przy dzieciach, ale do romantyzmu mu daleko. To raczej ja jestem osobą inicjującą romantyczne chwile w naszym związku.

Ale zazdroszczę kawki z koleżankami - ja wypiję "świąteczną" kawkę z moimi małymi kobietkami Majką i Lenką :)


gastone ojjj tak, ten wózek to miłość mojego życia - leciutki, ładny, przyjemnie się go prowadzi - nie mogę zrozumieć czemu jeszcze nie można go kupić w Polsce?!

zoska mi zamawiała nasza forumowa koleżanka z UK, ale można go zamówić w USA na allegro. Wtedy trzeba czekać kilka tygodni. Gratulacje dla Kamilka! Naleśników nie dawałam, ale dawałam takie pancaces i to też jest na mleku krowim, tylko ma więcej mąki i mniej jajek.

Małgoń a rozważałaś karmienie butlą również w ciągu dnia? To na prawdę nie jest jakieś zło. Moje córki prawie od początku karmione butlą i ani razu nie chorowały, więc te brednie o chorowitości wrzucam między bajki.:dry:

Wszystkiego dobrego dla kobietek tych dużych i tych małych.
 
Ostatnia edycja:
NAJLEPSZE ZYCZENIA Z OKAZJI DNIA KOBIET!!!:)))

Rainmanka gratulujemy maluszkom ukonczenia 4 miesiecy!
Milenka a Wam roku i 4 miesiecy!:D

Iws napisz po szczepieniu jak poszlo. Ja nigdy w sumie sama nie bylam z malymi na szczepieniu. Zawsze albo M na chwilke sie zwalnial z pracy albo z mama. Teraz na ostatnim to tak nam po przychodni uciekaly ze z mama obie nie nadazalysmy za nimi! Mam nadzieje ze pojdzie sprawnie u Was i dziewczynki nigdzie nie uciekna:)

Małgoń niby na poczatku moj M nie zdradzal oznak romantyka ale w sumie chyba troche jest! Lubimy na kolacje sobie chodzic romantyczne, wypady do kina..
Gosia nie martw sie ja tez bez okazji kwiatow raczej nie dostaje ale za to przy kazdej okazji prezent jest czy kwiatki! No i ogolnie narzekac nie moge:)
 
Ostatnia edycja:
Hej mamcie.
Yenefer widzisz nie tylk0 w Pl nie mozna go kupic.U ns w Irlandii tez dopiero sie pojawily tylkow jednym sklepie i tylko czarne..Ale czarny w sumie tez mnie zadawala,dokupie cos kolorowego i tez bedzie dobrze ;-)
 
Hejka....
Ooo kurcze ale mam do nadrabiania.....
no nic jak male pojda spac to przysiade i zobacze co tam u Was....:tak:
My mamy sie w miare dobrze..wczoraj bylismy na kontroli z dziewczynami w szpitalu...wszystko ladnie sie goi u Ameli. Niestety pani doktor powiedziala ze raczej Ala tez bedzie miala te przepukline po drugiej stronie....no ale oczywiscie nie jest to regula...:-(. Mam nadzieje ze juz 4 operacja nas ominie!!

Potem pochodzilismy sobie troszke po parkach a na koncu zaliczylismy zakupki...no i oczywiscie dziewczyny staly sie posiadaczkami mnostwa ciuszkow...:tak:

A wogole to siedze jak na szpilkach....moj bratanek w piatek mial szczepionke MMR i oczywiscie cos sie dzieje po niej!!
Wlasnie sa z nim w szpitalu...a ja umieram z niepokoju!!
A najlepsze jest to ze jak bratowa dzwonila po pogotowie wczoraj to powiedzieli jej ze nie ma pogotowia ...zeby wziela taksowke i przyjechala....:szok::angry:. Dodam ze maly jej sie dusil i mial wysoka goraczke!!!

No nic..lece ogarnac domek a potem zajze do Was!:tak:

a tu foteczka dziewczyn i wiosny jaka do nas zawitala...:tak::-)
 

Załączniki

  • DSC03005.jpg
    DSC03005.jpg
    51,2 KB · Wyświetleń: 36
  • DSC03002.jpg
    DSC03002.jpg
    48,8 KB · Wyświetleń: 37
Zoska gratulacje do Kamilka! i Michalek sie odwazy. Ale fajnie jak jedno juz chodzi a drugie jeszcze sie nie spieszy bo jak juz dwa lataja to jest..wesolo:D

Jola oby zadne operacje juz nie byly potrzebne! A co do tej szczepionki MMR..jak oni moga tym szczepic..ja nie wiem..i jak mozna tak traktowac ludzi. Dziecko sie dusi! a oni maja gdzies..Trzymam kciuki za bratanka!
Boze co to za cudowne modelki wsrod kwiatkow:) dziewczynki sa przeslodkie:*
 
Jola - dziewuszki piękne! A ta wiosna - tylko westchnąć i pomarzyć! Choć dziś u nas naprawdę piękna pogoda.

My właśne wróciłyśmy ze szczepienia. Dałam radę sama z malymi. Trochę się zmachałam, ale myślałam że będzie gorzej. Chodziły, Julka chciała na siłę na macać rękami podłoge więc robiłam co mogłam żeby im to wybić z głowy! Małe troszkę zapłakały. Maja dopiero po czasie, ale szybko przestaly. Oby teraz nie było gorączek itym podobnych. Z tego co piszecie to aż strach szczepić dzieci. Teraz dopiero szczepienie we wrześniu. Na pneumo się chyba teraz nie zdecydujemy ze wzgędów finansowych. I poczekamy do grudnia - wtedy będzie jedna dawka tylko.

A po bilansie:
Julka - 9600 i 75 cm
Maja - 8540 i 72 cm
Jednym słowem wielkoludy!!! :)
 
reklama
iws to moje też wielkoludy
Dominika 9380, 76cm
Mateusz 10,300 79cm
p.s mierzone same moja Pani dr jakoś nie mierzy
gratulacje, że sie udało

jola dziewczyny urocze, a krajobraz...pozazdrościć wiosny ja mam dość kombinezonów i widoku śniegu
 
Do góry