reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Co do czapeczek to ja mam problem bo jest tyle fajnych, ale ja nigdy nie wiem czy będą dobre jak przyjdą do domu :)
W zeszłym roku kupłam im chusteczki H&M Nows Czapeczka / Chustka 86/92 ~ NOWOŚĆ (1571355759) - Aukcje internetowe Allegro i dopero na ten rok będą dobre. W ogóle ja jestem przerażna tym, że one tak zdejmują wszystko z głowy. Ile można pilnować? Jak będzie takie słońce a one myk i już na ziemi albo jeszcze mi przyniosą i wkłdaą do ręki! :)

A moje dziewczyny dziś były pierwszy raz w bibliotece! Co prawda nie zapisaliśmy się - mama miała pewne sprawy do załatwienia :), ale zwiedziły każdy kąt. Zapoznały się między innymi z wtyczkami do Internetu...
Okazało się, żeprowadzą zajęcia dla takich małych dzieci od roczku własnie - ale już miejsc nie ma. Chętnie bym z nimi pochodziła! No, ale może w wakacje coś będzie to spróbujemy! Teraz ze zmęczenia od razu zasnely.
 
reklama
cześć wszystkim! Widzę że troszkę się rozpisałyście - przepraszam że tym razem nie odpiszę każdej z was (choć bym chciała) ale odkąd moje dziecko nauczyło się stawać to nie mogę uciec przed jej wszędobylskimi paluszkami! A laptop działa na nią jak miodek na misia - otworzę go i już jest przy mnie!
My korzystamy z pieknej pogody. Mam cichą nadzieję że taka aura utrzyma się przez całe święta. My jutro wyjeżdżamy do teściów w góry, wracamy dopiero po świętach więc będę miała przymusowy odwyk od forum.

Piszecie o czapkach - u nas również jest z tym ciężko, muszę ciągle poprawiać, nakładać. Teraz przerzuciłam się na chusteczki. Mam i takie wiązane (te najlepiej się spradzają) i takie z gumeczką z tyłu. W każdym razie ja polecam na takie cieplejsze dni.
Jola - panienki rewelacyjnie wyglądają w tych kapelusikach!! Cudo! Ale one w ogóle są tak urocze że mam wrażenie że gdybyś je ubrała w worek, to też pięknie by wyglądały. Widzę że domek sprawia im dużo radości! Ja z jednej strony chciałabym żeby moje były już takie większe, z drugiej szkoda mi uciekającego czasu.
Uciekam, bo czeka mnie jeszcze dziś kolejny spacerek i muszę zaplanować zakupy, bo jutro robię sernik i mazurek na święta.
Jak mi się uda to zajrzę wieczorkiem!
 
My bylysmy na popoludniowym spacerku z kolegami blizniakami najpierw a pozniej spotkalysmy kolezanki blizniaczki i z nimi spacerek dokonczylysmy:) Julka dzisiaj dla odmiany swirowala na spacerze..pierwszy raz nie zapielam pasow i co?!..wyszla mi z wozka, prawie wypadla a my sobie z kolezanka gadu gadu..myslalam ze w trakcie jazdy nie wpadaja na takie pomysly..A pozniej znowu zrywala kapelusz caly czas az sie wkurzylam i go zdjelam calkiem i jechala bez:) Teraz Julka juz spi a Majka jest coraz ciszej tak wiec zaraz padnie tez:)

Iws te chusteczki to super rozwiazanie jak goraco ale jakos kurcze nie jestem przekonana. Ale moze na plaze zakupimy:) najgorsze to ich sciaganie, mozna wyjsc z siebie po prostu!:wściekła/y:mam nadzieje ze niedlugo im przejdzie.

Onna moje np sciagaja w domu rajstopy i spodnie ale butow jeszcze nie! i mam nadzieje ze juz nie zaczna. Akurat buty to przynosza i kaza sobie zakladac. Nie korci je. A ja wole na rzepy zdecydowanie, najczesciej tez sa ladniejsze.

Yen to dopiero poczatek przygody ze wstawaniem i chodzeniem:D milego wyjazdu kochana i skoro Cie juz nie bedzie od jutra to Zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych dla Waszej rodzinki!:)
 
Ostatnia edycja:
Hej:)U mnie z czapeczkami jest straszny problem:tak:Nie robią praktycznie wiązanych.A wiadomo co nie wiązane od razu leci z głowy:-DTeraz obkupiłam je w Polsce.Już na lato też.
Ale pogoda się popsuła:wściekła/y:Przed samymi świętami:-(A było tak pięknie...Teraz siedzę z bliźniakami w domu,bo mój M poszedł ze starszymi na przedstawienie.Mają teraz 2tyg.wolnego i już im się nudzi.A to dopiero początek:tak:
A to kilka zdjęc: ja.jpg2.jpg9.jpg5.JPG7.jpgI z naszym małym przyjacielem:boss.jpg
 
Moniora super zdjęcia - nie wiem czy tak jest, ale wyglądasz na spokojną i zrelaksowaną - śliczne te góry za Tobą!

Drogie mamusie, ponieważ jutro już nie zdążę do Was zajrzeć chciałam Wam i Waszym bliskim życzyć WESOŁYCH ŚWIĄT w rodzinnym gronie, samych radosnych chwil, pięknej pogody, dużo odpoczynku i relaksu, oraz mokrego Dyngusa!!!
 

Załączniki

  • kr
    kr
    19,8 KB · Wyświetleń: 20
Moniora nie wygladasz na zmeczona matke 4 dzieci. Taki spokoj od Ciebie bije wiec pewnie i dzieci spokojne i grzeczne:)Dzieciaczki super:)

Yenefer dziekujemy za zyczenia i jeszcze raz Wesołych Świąt!!!

Ja dzisiaj planuje porzadki dalej robic swiateczne, zakupy jakies..na nic nie ma czasu! i jestem z malymi sama, bo M pracuje a mama tez sie do swiat przygotowuje:/
 
Dziewczyny,życzę Wam i Waszym rodzinom spokojnych i szczęśliwych Świąt,dużo zdrówka no i mokrego dyngusa!!!
Gdzie Was dziś szukac?Pewnie każda zagoniona w przygotowaniach...Ciężko mi,bo mój tato dziś zjechał do Polski na Święta a nas nie ma:-(Minęliśmy się...Nie widział wnuków prawie rok.Czasem życie bywa ciężkie...Pozdrawiam!
 
witajcie
wpadałam, aby zyczyć Wam spokojnych, wesołych Świąt Wielkiej Nocy

ja mam nadzieję na opdoczynek, po tyodniach pracy,dzis zabraniu kolejnego dziecka ze szpitala mam nadzieję,że święta przyniosą spokój

jeszcze raz wszystkiego najlepszego:) pozdrawiam
 
Dziekuje za zyczenia i rowniez zycze Wam wszystkim kochane i Waszym rodzinkom Spokojnych, Pogodnych Świat Wielkanocnych!!!:)

Moniora wspolczuje strasznie, ze nie widzialas tyle taty i jeszcze maluchow nie widzial biedny dziadek, pewnie steskniony po roku!:(

Gosiu a Tobie zycze zebys odpoczela przy tych swietach! Nalezy Ci sie po tej ciezkiej pracy. Wzielas jakiegos dzieciaczka do domu na swieta tak?
 
reklama
Do góry