reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

reklama
ślimaczki były na pewno te ale yen jeszcze pisała, że robi z torlilli ale na to przepisu nie podawała jako strony tylko jak sama robi.

znalazłam. Skopiowałam ci wypowiedź yen "Wiesz, polecam jeszcze te tortille - szybko się robi a poszły najszybciej! Wystarczy posmarować placek majonezem, na to dałam szynkę, starty ser i kiełki - wszyscy się zastanawali co jest w środku
yes2.gif
Można tego naprodukować całą masę, jako przegrycha super!"
 
Ostatnia edycja:
widzę że sobie radzicie - ja utknęłam gdzieś pomiędzy ukąłdem krzepnięcia a diagnostyką cukrzycy...

Iwona ja jeszcze nie kupiłam ale zastanawiam się nad jedną parą takich lepszych, wyjściowych i jedną do biegania, brudzenia u nas na wsi.
Moje dziewczyny obecnie noszą rozmiar 22, ale kupie pewnie na 23:-p
 

Załączniki

  • 91356-0AC.jpg
    91356-0AC.jpg
    45,6 KB · Wyświetleń: 24
  • gal_60933_71259-36q_1.jpg
    gal_60933_71259-36q_1.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 22
  • gal_12635_61242-36h_1.jpg
    gal_12635_61242-36h_1.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 20
Kasia to Twoje dziewczyny wysokie! Moje przy wadze 13kg mierzyly na bilansie 89cm. A niby wszyscy mowia ze tez wysokie sa. A ten bilans to fakt, taka formalnosc, zeby w papierach cos wpisac!
Co do bucikow z tych co wkleilas te fioletowe mi sie podobaja najbardziej:)

To chyba moje dziewczyny maja najwieksze nogi! Na zime mialy 25, ostatnio kupilam im balerinki to 25 byly na styk i wzielam 26 ale troche spadaja jeszcze..szok jak im te nogi rosna. Ale nawet jak sie urodzilym, byly takimi kruszynkami, nozki jak patyki a stopki duze bylo widac od razu;) Mamy po 2 pary balerinek bo byly w auchanie po 15zl:)czarne i srebrne kupilam. Dziadek nam wiezie ze stanow adidaski co swieca jak sie chodzi, mysle jeszcze o jakichs pulbutach i trampkach na podworko.

A dzisiaj z ciekawosci weszlam sobie na strone przedszkola i orientacyjnie wyliczylam ile nas bedzie kosztowac. Wiec od 9-14 jest bezplatnie, kazda dodatkowa godzina 2,90zł a za drugie dziecko polowa 1,45zł plus wyzywienie 5,50zl dziennie za dziecko. Gdyby dziewczyny przykladowo chodzily od 7 do 16 to wychodzi ok. 650zł za dwie plus zajecia dodatkowe (23zl rytmika, 23zl taniec..itp).
Wiec wychodzi ze za panstwowe wyjdzie mniej wiecej za dwojke tyle co za jedno w prywatnym wiec jest roznica. I tez dobre jest to ze np za te dodatkowe godz oddaja jak nie ma dziecka i wyzywienie tez jak choruje np to sie nie placi. Nawet nie wiedzialam ze tak jest.
 
Ostatnia edycja:
no pewnie że jest różnica! Ale zazdroszczę Wam tego przedszkola, ale i dla moich łobuzów też się gdzieś chyba znajdzie miejsce?:tak:

Moje są bardzo wysokie dziewczynki. Kupuję im teraz bluzeczki na 2-3lata i w sumie są takie akurat, na 92cm to już nie mam co kupować bo zaraz wyrosną. Mama wysoka, tata wysoki to co się dziwić? Co do stopy to jestem zdziwiona że mają takie małe bo ja noszę 40 i zawsze ubolewałam z powodu wielkiej stopy:-D Wolę żeby dziewczynki miały mniejsze.

Ja dopiero dziś pomyślałam o tych butach i uświadomiłam sobie że jak w weekend będzie te zapowiedziane 20stopni to nie będę miała w co ubrac dziewczynek. Muszę gnać do sklepu, choć obawiam się że może być problem z dostępnością rozmiarów jak każdy się rzuci!
 
Moim dziewczynom tez bluzki ostatnio kupowalam to 98 juz bo 92 to na styk. Ale z h&mu maja np 86 i sa dobre. A wy po ile wzrostu Kasia macie ze tacy duzi? Ja mam z 173cm, a M 180cm. A noge mam standardowa 38/39, mam nadzieje ze im przystopuja troche.

Ja wlasnie jak uslyszalam o ociepleniu to pomyslalam o kurtkach od razu dla dziewczyn, musze cos kupic. A buty mam jesienne jeszcze 25, mialam zmierzyc wlasnie ale mysle ze wejda jeszcze. Sa w bardzo dobrym stanie jeszcze wiec moglyby:)
 
reklama
Do góry