reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze fotki :)

Nati, jaka ona rozgranieta! Mój Piotruś, to tylko wszystko do buzi, nic nie robi, ani kosi, kosi, papa robi może od 2 tygodni, Nic. :((
 
reklama
Mitaginka- Mama mi zrobiła coś takiego ala śpiworek do wózka. Miałam puchową kołdrę taką malutką dla dzieci ( dziwne no ale dobra w jakieś zimne noce może by ktoś użył) i mama taką poszewkę uszyła z zamkiem który przy zapinaniu składa kołdrę na pół i robi się śpiworek. nie ma tam oczywście dziur na pasy ale Asia nigdy przypinana nie jest, na szczęście nie mam takiej potrzeby

dzięki dziewczynki
 
przed dukanem,jakoś wrzesień nawet z 2 kg przytyłam pewnie
IMG_4281.jpg
w trakcie dukana zdjęcie zrobione w sobote - 7kg
IMG20120128_018.jpg
koot
i jak motywacja jest:)
 

Załączniki

  • IMG_4679.jpg
    IMG_4679.jpg
    34,5 KB · Wyświetleń: 133
Beata efekt super!!!! Gratuluję!! A byłaś wcześniej już na tej diecie czy to pierwszy raz??? Ciekawa jestem jak jest z utrzymaniem wagi po...
 
jak narazie jestem w fazie drugiej,jak osiągne wagę zadowalającą to przechodzę do nast fazy tzw utrwalania na każdy zgubiony kg jest 10 dni czyli jak zgubie 10 to 100 dni będe jeszcze na diecie tylko więcej będe mogła jeśc:)a potem faza 4 do końca życia:)jeden dzień na proteinkach ,o ile ktoś przestrzega zasad to się utrzyma,moja koleżanka schudła 28 kg i przeszła wszystkie fazy no i trzyma wage dalej:-)wiadomo nawyki żywieniowe się zmieniają:-)ja juz zauważyłam ze wole coś upiec niż usmażyć
 
Zazdroszczę, ja nadal sie nastawiam, ale na tym nastawianiu sie kończy:( Ale wyglądasz ekstra.Gratulacje samozaparcia no i efektów!
 
reklama
ale ważysz teraz tyle samo co ja bo mam 165 i 64 kg w tym momencie więc nie jest najgorzej zważywszy na moje 72 kg miesiąc temu:-)
 
Do góry