reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze "inne" dzieci... ;)

Bosmanka z tym imieniam to "tak jakos wyszło" pojechalismy ją oglądać i mówie do męza jaka słodka pipeczka mała...no i tak jakoś zostalo- i jest Pipucha, Pipeczka, Pipson, a czasami Piździk:p
W każdym razie jak sie dowiedziala rodizna i znajomi w polsce to byli zgorszeni- jak ty zwierze nazwałas?? i co pojdziesz do wterynarza i powiesz -"niech pan rzuci okiem na moja pipke" albo jak ci sie zgubi to bedziesz łązic po miesicie i mowic- widzial pan moja pipke taka czarna mała...
no ale ja nie mieszkam w polsce...choc wlasnicwie nawet jakbym mieszkala to by byla pipka...bo to moja pipka kochana:p Pussy Cat
a co do zadziorności- to to diabel tasmański jest- kto do nas nie przyjdzie to mówi że niedaleko pada jakbłko od jabłoni- jaka matka taki kot:p Piźdźik i juz:D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry