reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze "inne" dzieci... ;)

toyka dziwne,że teściowej jeszcze nikt nie pogryzł,prawda? Skąd taki pomysł w ogóle u niej?

pieski śliczne:)
 
reklama
Najgorsze przejścia mamy z teścową, wysłu****emy co chwila, że pewnie psy nam dziecko zagryzą.... ;/

Ooo to przykre :( Nie dawajcie się :)
Poszliście w pieski myśliwskie widzę :) Fajne sierściuchy!

Ja mam ostatnio pewne wątpliwości co do zakraplania przeciw kleszczom. Ja do tej pory stosowałam podwójną ochronę. Krople na grzbiet + obroża. U nas w mazowieckim jest naprawdę dużo kleszczy, a co gorsza wiele z nich jest zarażonych babeszjozą! Mnie już starszy pies chorował.
Wiele informacji na temat wpływu tych substancji na ciążę nie ma. Na pewno zastosuję krople. Zastanawiam się nad obrożą. Przy dziecku to już na pewno obroże będzie trzeba odstawić...
 
Pietrucha ja bym jej chętnie aorte przegryzła bo ona ma same takie pomysły... nie znosi zwierząt i to chyba z tego się biorą te teorie. Poza zagryzieniem jest np. "że nie można jednocześnie kochać psów i dziecka" "dziecko się sierscią udławi" itd ;) My i tak wiemy swoje i psy będą z nami do końca :)
 
Super zwierzaki dziewczyny! Troche zazdroszcze, niestety moj synek ma alergie na siersc. Nawet z jazdy konnej musialam zrezygnowac.:-(

Uuu, przykro mi :(
Powiem, że nie raz zastanawiałam się nad taką sytuacją... Przychodzi dziecko na świat i okazuje się, że ma alergię na sierść psa. Pewnie musiałabym się pozbyć psów, ale dla mnie byłoby to wielką tragedią!!! Mam jednak nadzieję, ze tak się nie stanie. Biorąc pod uwagę statystyki, rzadko dochodzi do uczuleń na sierść kota, psa jeśli dziecko już w brzuchu matki i zaraz po porodzie miało z nimi styczność. Potwierdza się też to u wielu moich znajomych i znajomych znajomych.

A alergia na koniki u Twojego synka jest aż tak silna, że Ty mogłaś mieć z nimi styczność i po powrocie do domu on i tak reagował?
 
Moj odziedziczyl alergie po tacie. Tak, on reaguje tak ze na alergeny np na moim ubraniu, samochodzie na siedzeniu itd. Na szczescie nie ma alergii na jedzenie i pylki.

Ale mysle ze masz racje z tym ze dzieci sie uodparniaja juz w lonie matki.
 
BOSMANKA !!! ale niesamowite pieski !!! cudne !!! KOOOCHAM TAKIE !!! :**** przypominaja mi mojego zmarłego psiaka ... teraz nie mam ale marzy mi się ... mam okazję dostac Yorka od znajomych. co sądzicie o tych pieskach ??
 
Yorki...? hmm
Fajne psy, jak wszystkie teriery - szkoda, że tak dużo ludzi o tym zapomina.
Nie podoba mi się ogólnie to co się dzieje z wieloma rasami popularnymi. Większość yorków jakie znam (niestety) to trzęsące się, zestresowane pieski z kokardkami na głowie, w sukienkach i noszone na rękach.

Ogólnie pies bardzo aktywny, skory do zabawy.
Z takim jednak małym pieskiem będziesz musiała bardzo zwracać na uwagę na kontakty pies-dziecko. Dziecko takiemu drobnemu pieskowi może zrobić niechcący krzywdę. Z kolei z łatwością przytrzymany mały piesek może się dziecku odgryźć.

A jaki jest ten piesek, którego miałabyś dostać?
Ma kontakt z dziećmi, innymi psami? W jakim jest wieku?
 
reklama
bosmanka masz wspaniałe pieski:) ja ogólnie jestem psiarą i zawsze u nas w domu był pies. Natomisat mój mężuś powiedział że on kategorycznie pasa nie chce nie bedzie chodził na spacery i tak dalej. Znalazłam więc rasę kota opisywaną jako kotopsy:) i tak od maja zeszłego roku mieszka z nami maine coon Fiesta, nasza kochana łobuziara

DSC08762.jpgDSC08758.jpgDSC08744.jpgDSC08732.jpg
 

Załączniki

  • DSC08762.jpg
    DSC08762.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 64
  • DSC08758.jpg
    DSC08758.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 60
  • DSC08744.jpg
    DSC08744.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 58
  • DSC08732.jpg
    DSC08732.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 65
Do góry