reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze "inne" dzieci... ;)

Imana, no ja dlatego właśnie tez myślałam o maine coon. One są boskie! A Twoja Fiest jest cudowna, bardzo fajne umaszczenie. Chyba jet dość spora jak na kotkę nie? Naprawdę świetna!

A tutaj filmik mojej znajomej. Biały owczarek szwajcarski bawi się z kocurkiem maine coon :)
 
reklama
świetny filmik:) moja Fiestunia jeszcze roście ale póki co waży 6 kilo także całkiem konkretnie:)
 
A ja przedstawiam wam moją świnkę Roki. Na forum.jpg Kupiłam ją przed wigilią jako prezent dla siebie hehe
To jest bardzo specyficzna świnka która ma ksenofobiczne podejście do ludzi. W ciągu dnia nie lubi się przytulać i miziać, za to bardzo ceni sobie wolność. Ostatnio stwierdziłam, że ma bardzo zawzięty charakter i jakby była człowiekiem to do wszystkiego dążyłaby po trupach do celu. Mam parę filmików z Roki w roli głównej, ale pokaże wam mój ulubiony:-) Przywołanie świnki. - YouTube
 

Załączniki

  • Na forum.jpg
    Na forum.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 75
hehe, Kamcia co to za dźwięk na który przybiega świnka?:)) Piękny prezent zrobiłaś sobie na święta:)
 
ojeju jaki zajebiaszczy wątke- dopiero zobaczyłam!!! super
no i na wstępie- nie jestem wielkim fanem psów- ale bosmaknkowe owczarki- kurde no zachwycilam sie szczerze!! piekna rasa!

widze ze kotomam tutaj cala ferajna:p
Ja to jestem kotolub do netejpotęgi- uwielbiam wszytkie rasy i nierasy:) szylkretowa mein conka - boska a i rudzieelc cudasny, te male kocie okruszki takie do schrupania och i ach :) no to ja przedstawiam swoja królową:
pip.jpgpip2.jpgpip3.jpgpip4.jpgpip5.jpg
Jej Wysokość wabi się PIPKA i kiedyś wyglądala jak mały wypłosz ...obecnie jest iscie królewską pięknościa:p
 

Załączniki

  • pip.jpg
    pip.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 102
  • pip2.jpg
    pip2.jpg
    51,4 KB · Wyświetleń: 75
  • pip3.jpg
    pip3.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 74
  • pip4.jpg
    pip4.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 77
  • pip5.jpg
    pip5.jpg
    33,1 KB · Wyświetleń: 74
Świetne zwierzęta! :) U nas w domu też ich pełno. Mamy 6 kotów. Na zdjęciu poniżej przygarnięta kotka Basia z córcią trikolorką Betty (w sumie ma troje kociąt i wszystkie zostały u nas).

i_love_my_mom_by_asik88-d57x15o.jpg

Tutaj mama Basia, synek Freddie i córeczki Betty oraz Marysia:

profile_650_1177196.jpg
 

Załączniki

  • i_love_my_mom_by_asik88-d57x15o.jpg
    i_love_my_mom_by_asik88-d57x15o.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 71
  • profile_650_1177196.jpg
    profile_650_1177196.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 67
reklama
Die perle fajna czarna kicia - wygląda na taką zadziorę co? No a imię:-) Czemu takie, ma jakiś ukryty sens? Ale zajebiście fajne ;) Totalnie inne...

Joanna153 Basia z Betty na pierwszym zdjęciu urocze :) A masz jeszcze jakieś inne zwierzątka, czy tylko koty?

Rzeczywiście sporo kaciar tutaj. W sumie to chyba psy są bardziej popularnymi zwierzętami domowymi. Ale się poskładało fajnie :)
 
Do góry