reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze malusie problemy z Maluszkami

fusik

Mama 2006/2010
Miasto
Łódź
u nas z dmuchaniem też nie mam problemu- nie mam jakiejś metody bo przyszło łatwo i gładko...

ale widze że albo dziecko podciera sobie dupke albo nos :-)
u Danielka nos na tak, dupka na nie :-)

reklama

patrycja24berlin

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Miasto
xxx
No to my z tym nie mamy zbytnich problemow bo Ksiezna Noemi obrzydliwa jest wiec sama sobie nos wyciera,potrafii wydmuchac...stawiam zawsze pudelko chusteczek na widocznym miejscu i sama sobie bierze...czasami jej sie zdazy ze podciaga...ale za chwile leci po chusteczke...ale problem podcierania nie opuscil nas do dzis.......

irmaa

mama VI'06 i III'09
Miasto
wrocław
u nas z dmuchaniem nie ma problemu, jest za to cos gorszego, wydłubuje gile i wkłada je do buzi. Nie pomaga na to nic ani tłumaczenie, ani krzyk , ani kary jestem bazsilna :/

baśka

Mama Karola i Bartka
Miasto
Elbląg
no u nas jest problem z dmuchaniem, niby dmucha ale Karol ma niestety tak że byle katar [powoduje opuchnięcie nosa i nic z niego nie wylatuje- od razu ma zawalone zatoki przynosowe i wiąże się to z leczeniem, samo nie przechodzi:( taki trefny nochal po mamusi - alergia nam wychodzi
no i ciąga wtedy nosem masakrycznie (mnie szlag trafia jak to słyszę) i potrafi w nocy się budzić z płaczem że nie może oddychać
no a już będąc w temacie - muszę KArolowi sinupret zapodać bo znów po leczeniu mu coś w tym nosie siedzi i na zatykanie uszu narzeka ale nie pamiętam jakie dawki mu dawałam tego-czy ktoś jest w stanie mi pomóc???

sylwia i wojtuś

Mama czerwcowa'06
Miasto
Kraków
No to u nas wciągania ciąg dalszy musiałam niestety fridy użyć bo inaczej nie da rady, a wciąganie doprowadza mnie do szału.

Przy podcieraniu pupy nie ma problemu tylko nie mogę przetłumaczyć ze nie zużywa się pół rolki papieru naraz.

sylwia i wojtuś

Mama czerwcowa'06
Miasto
Kraków
mój Wojtek papier toaletowy zawsze musi sobie wybrać jakiś ładny:-) bo twierdzi e chusteczki są dla dzidziusiów ja osobiście wole nawilżane;)

reklama
Do góry