reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze malusie problemy z Maluszkami

reklama

Fredka1

Mama czerwcowa 06
Dołączył(a)
3 Lipiec 2006
Postów
5 864
Miasto
Warszawa
dzięki Irmo, mi jednak ręce opadają. Nadal bez poprawy. Na przyszły tydzień dostanie już antybiotyk, a co się z tym wiąże czeka mnie wizyta w szpitalu. Alergolog zaleciła mi wizytę u siebie jak taka sytuacja nastąpi. Mamy wówczas przyjechać skoro świt z wałówą i będziemy biegać po szpitalu w celu porobienia badań zleconych przez nią. Czeka mnie niezła przeprawa. Na samą myśl o tym już mi się wszystkiego odechciewa. A mała kaszle gorzej niż kasłała. zresztą stało się tak jak pisałam. Jedno popołudnie lepiej drugiego masakra. A chrzciny coraz bliżej.
 

Mamoot

Potrójna mama
Dołączył(a)
27 Październik 2006
Postów
12 614
Miasto
Warszawa
Fredka, zdrówka życzę!

U nas lekkie katary ciągną się ze dwa tygodnie (u Marysi też). Ale licze, że bieganie boso po deszczu i kąpiele w jeziorze wygonią bakterie :-D
 

sylwia i wojtuś

Mama czerwcowa'06
Dołączył(a)
2 Wrzesień 2006
Postów
11 707
Miasto
Kraków
Błoto! :-)

A dzisiaj pogoda na wyśmienita taplanie się w kałużach u nas naprzemiennie deszcz i słońce.

i czas iść na czereśnie i truskawki prosto z drzewa
 
reklama
Do góry