reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze perfumy

oska

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Sierpień 2007
Postów
224
Witajcie Kochane Mamy :-)
każda z nas chce być piękna..no i jest!!:tak:
uwielbiam perfumy , a moja pasja to kosmetologia-troszkę minęłam się z zawodem chyba ;-) podzielcie się czym lubicie pachnieć :blink: może macie ulubione perfumy na specjalne okazje , hm?
Moje ulubione perfumy na specjalne okazje to J'dore Dior i Gucci
a nacodzień Celebre Avon
pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi
 
reklama
Ja na zimę uwielbiam :
Coco Chanel-Mademoiselle i Chance
Perceive i TrueGlow Avonu
A w lecie szaleję za:
Kenzo- L'eau par Kenzo
Issey Miyake- L'Eau d'Issey
Nigdy nie używam dłużej jednego zapachu.Lubię używać perfum na zmianę.Trochę jedne trochę drugie ;-)
 
Ja tez nie lubie pachiec co dzien tak samo, wiec codziennie uzywam innych perfum:
Issey Miyake- L'Eau d'Issey
D&G -Light Blue
Escada- rozne, sezonowe, teraz mam Magnetizm i Grafitii
Yves Rocher- waniliowe
Donna Karan- NY
Cacharell- rozowe
Cacharell-biale
Gucci- Eau de parfum II
Calvin Klein- Eternity
Mexx
Lolita Lempicka
Versace- nie pamietam nazwy (różowe)
Dior-Miss Dior
Chanel-Chance
L'or de Torrente
I jeszcze kilku innych, ale nie moge sobie przypomniec jakich...........starosc nie radosc-skleroza. Jak bede w domu tosprawdze na polce.
Ale ostatnio znalazlam w Tunezji super "parfumy". Wygladaja jak bylszyk i kosztowaly 1 dinara jakies 2,3zl............sa poprostu boskie. Kupial ich kilka sztuk El Haramain
 
Widzę, że zapachy się będą powtarzać, bo ja też mam Touch of Pink Lacoste i J'adore Diora. Kiedyś używałam Avonu Passion Dance, ale potem jakoś im się ten zapach popsuł:eek::sorry:, a teraz to już długo mam Lacoste, bo kupiłam dwa flakony w Anglii 90ml i się ich pozbyć jakoś nie mogę:-p:baffled::-p. Aha, i jeszcze mam cocco chanel #5:tak::-D.
 
moje ulubione zapachy to
Givenchy Hot Couture (!!!)
cerruti 1881 pour femme
Elizabeth Arden (green tea, provocative woman)
G. Armani (tez z zieloną herbatą)
avon Perceive i far away
naomi campbel (taka wysoka okragłą butelka, kolor kawa z mlekiem)
channel no5 (mam ale już mi się nie podobają - za mocne)
 
Ulubione i używane juz od dłuzszego czasu:-)
  • Hugo Boss Intense
  • Giorgio Armani Code Women
  • Lancome Hypnose
W łazience stoja jeszcze perfumy ktore dostałam w prezencie od tesciowej: Laguna Salvadora Dali - srednio mi sie podoba.....i Aqua di Gio Armaniego - uzywam czasem na dzien, bo jest lekki i swieze......ale i tak najbardziej lubie zapachy bardziej orientalne.
 
reklama
Do góry