reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze perfumy

reklama
Moje ulubione perfumy to:

Green tea - Elisabeth Arden
NOA - Cacharel

Osatatnio spodobał mi się zapach MEXX ten pierwszy klasyczny.
 
Uwielbiam perfumy i kazdego dnia uzywam innych:


Od lat uzywam Calvina Kleina - ESKAPE
Kenzo
na specjalne okazje Chanel no 5
Coco Chanel - Mademoiselle
Calvin Klein- Euphoria ten od niedawna
 
A ja od dawna kocham Jean Paul Gaultier,w lazience stoi jeszcze Cacharel-rozowy ale ten zapach to nie dla mnie-za slodki(dostalam od tesciowej;-)) Lubie od czasu do czasu psiknac sie Lacoste-rozowy,a teraz na dniach wybieram sie po Bvlgari-Omnia-crystalline-jest boski:-)
 
Ja na dzień taki zwyczajny używam perfum LOLITA LEMPICKA na zmianę z wodą perfumowaną ZARA.Na niezobowiązujące imprezy używam MIRACLE(kocham ten zapach...).Na spotkania ważnie i powiedzmy biznesowe tylko COCO CHANEL MADEMOISELLE.A na noc,dla męża...CAROLINE HERRERA lub chętniej AMOUR AMOUR...
 
Moje ulubione od zawsze Midsummer oriflame, green tea Elisabeth Arden i na specjalne wieczorne okazje Giorgio Armani Acqua do gio
A jeszcze się wychylę i napiszę że uwielbiam jak mój mąż pachnie clinique happy (pomarańczowe):-p
 
reklama
Do góry