reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze perfumy

Ja również jestem ogromną entuzjastkom perfum;
Mam ich wiele, więc nie będę się rozpisywać.
To jesst ostatnio moja złota trójca:
Chanel Chance Eau Fraiche
Miss Dior Cherie
CK euphoria, na lato euphoria blossom
 
reklama
Witam mamy!
Zapomniałam jeszcze dodac, ze mimo, że zima to na takie mroxne powietrze to gabana light blue spisuje sie idealnie, a tak w ogóle to zaraz zobczę tego linka do zaufanych sprzedawcoa
 
Mam dwa takie naj naj!
Na ciepłe pory roku Lacoste touch of spiring
i na te chłodniejsze i Suddenly- ale ten to już nie wiem jakieś firmy, bo sie napis zdrapał :-D, no i muszę powiedzieć, ze używam ich zamiennie tzn. w zależności od nastroju i Lacoste raczej uzywam jako dziennego, a ten drugi raczej wieczorowo.;-)
I jest git!

Mojego męża uwielbiam w zapachu Burberry touch for men lub ew. Lynx
 
Jak dotąd moje ulubione to Lacoste Pour Femme (kremowy kolor).
A oprócz tego Morgan, i ostatnio kupiłam Davidoff Echo ale jakoś niespecjalnie w moim stylu.
Kiedyś bardzo lubiłam Passion Dance z Avon,skończyły sie dawno ale ciągle mam do nich sentyment.
 
ja jestem wierna od lat Kenzo Jungle. najpierw 'słoniowi', gdy zmienili linię po prostu jungle. ale to perfumy ciężkie, na wieczorne wyjścia, lub ważniejsze zimowe okazje. nie mniej - moje ukochane:tak:

latem na przykład Burberry 'Week end'.

a w ogóle na codzień często sięgam po Cerruti Image. właściwie nie wiem dlaczego.. z sentymentu chyba do okoliczności, w jakich je kupiłam;-)
 
reklama
ja obecnie używam Gianfranco Ferre
a na poleczce stoi jeszcze Chanel Chance Eau Fraiche
kiedyś używałam Gucci Envy Me-ale troszeczke mi sie znudził ...
 
Do góry