reklama

Nasze piersi - siara, laktacja, karmienie itd.

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2006r.' rozpoczęty przez sandra1982, 17 Kwiecień 2006.

1. sandra1982

sandra1982 Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

Dziewczyny, czy macie juz tzw. siare? Ja kilka razy obudzilam sie rano z niewielkimi plamami na bluzce na wysokosci sutkow, a po ich delikatnym scisnieciu wyplywa kilka kropelek zoltego plynu. Macie tez tak?

2. dominique.p

dominique.p Fanka BB :)

Sandra, poczytaj sobie ten wątek z naszego forum: http://www.babyboom.pl/forum/index.php/topic,6585.0.html

Ja jakieś 2 miesiące temu też tak "przeciekałam", ale wtedy miałam cycki jak z kamienia i bolały strasznie. Teraz trochę zelżało, tzn. są bardziej miękkie i nie bolą (ku uciesze P., bo może pomacać, a ja nie kwiczę ;)), choć cały czas rosną. Staram się ich nie ściskać za bardzo, ale zauważam czasem na bieliźnie kilka zaschniętych kropelek.

3. reklama
  4. sandra1982

Dzieki Dominique, zaraz sobie poczytam co tam naskorobalyscie :)

Ja piersi mam raczej miekkie, nie bola - moze odrobinke jak T. mnie scisnie ;) i nie zauwazam, zeby jakos specjalnie rosly, tylko same brodawki mam ogromne i troszke bola.

5. karoo-kp

karoo-kp Mama Jagodzianki

A moje piersi oprocz urosniecia o miseczke wcale sie nie zmienily. Ksztalt, wielkosc - podobne, sutki - identyczny ksztalt i wielkosc (ale ja zawsze mialam piersi idealne do karmienia), tylko pociemnialy mi troche - mialam rozowo-brazowe - teraz mam brazowe. Ja kropelek na bieliznie nie znajduje, ale musialam sobie kupic wkladki laktacyjne, bo w ciagu dnia przeciekam z prawej piersi - z lewej jeszcze nie :)

Pozdrawiam,

6. sandra1982

Moj prawy cyc tez lepiej pracuje :) Wkladek laktacyjnych jeszcze nie uzywam, chociaz mam takowe w posiadaniu - prezent od mojego T. :)

7. mada78

mada78 Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

Mi urosły ale ciut, ciut(a miałam nadzieje na więcej ;) ),brodawki są brązowawe i czasami takie coś zascniete na czubku brodawki, ale narazie to wszystko oprócz tego że cholernie bolą całe piersi i są twarde i tak jakby prześwitywały cieniutkie żyłki przez skórę.
    Nie wiedziałam że wkładek laktacyjnych używa się przed porodem :-[ ale jeszcze chyba dużo się dowiem do sierpnia ;)

8. JAAGA

JAAGA Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

Mi cycęta sporo urosły jak miałam kiedys 75B to teraz mam 80C jak nie D...porazka...bo wcale mnie to nie cieszy tak szybko rosły ze az rozstępy sie zrobiły..ale co poradzic?no i sutki o wiele większe i ciemniejsze,małzonek oczywiscie tym bardzo ucieszony..ja niekoniecznie..

9. sandra1982

Mnie sie piersi troszke powiekszyly tak w 2-3 miesiacu - z 75 B na 80 C, ale wizualnie duzej roznicy nie widze. Ja 2,3 razy w tygodniu smaruje piersi, brzuch i uda oliwka lub balsamem dla kobiet w ciazy - narazie mam z Rossmana, wczesniej mialam jakis krem z apteki - nie pamietam nazwy (konsystencji "starego" Linomagu - pamietacie? hehe), ale za malutka tubke dalam 20 zl i starczylo mi na 5 dni, wiec zrezygnowalam :)

10. reklama
  11. JAAGA

JAAGA Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

Ja sie smarowałam gerberem na rozstępy a i tak sie zrobiły wiec niewiem czy to cos daje czy nie...dzis kupiłam sobie krem ziajka..zobaczymy jak on sie sprawdzi..

12. mada78

mada78 Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

też używam Rossmana i jestem zadowolona, oliwke Rossmana nakładam po każdym prysznicu na mokre ciało, po otarciu jak mi się chce ;) balsam ujędrniający i to wszystko. Na razie działa bo rozstępów nie ma a wieksze gabaryty jak najbardziej. Cena jednak to nie wszystko, podobno balsamik dla ciezarówek z Ziaji też dobry , a wy czego używacie?

Poleć forum