reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze podwójne wózki

hej!ja tez chetnie odkupie wozek podwojny- marzy mi sie britax b-dual, i candy pear, i candy blosoom, ewentualnie phil&teds. niestety obok siebie nie wchodzi w gre ani nic typu zoom -bo oba te modele nie zmieszcza mi ie do windy:(rozwaze kazda propozycje:D:-)
 
reklama
Ja chetnie odsprzedam swój Graco quatrum duo, brązowy, uzywany niecałe pół roku, niezbyt intensywnie. Za 500zł (+ przesyłka) razem wkładem/ nosidełkiem dla niemowlat i 2 pokrowcami na nóżki.

f7e668eb1c2edf9985424b3cc80f5fce.jpgIMGP9231.jpgIMGP9234.jpg
 
Mam do sprzedania wózek bliżniaczy Jane+gondolki matrix.Do zestawu folia przeciwdeszczowa.Wózek w stanie bardzo dobrym.Czarno czerwony.Z oryginalnymi materacykami do gondoli.Zainteresowanych proszę o kontakt na pw.Wózek ma 8 mc i nie był intensywnie używany.
 
hej dziewczyny :)
Wyczytałam na którejś stronie ,że niektóre z was posiadały podwójny wózek kolcraft duo..
Mam problem z tym wózkiem na innej stronie wyczytałam ,ze można do niego kupić gondolkę x-landera i ponoć pasuje idealnie ..Chciałam zapytać czy któraś z was też zamontowała taką gondolkę ? a jeśli tak to jaki model .. nie chcę kupować kota w worku ,ale ponoć te gondolki świetnie wpasowują się do adaptera który jest w zestawie na fotelik 0-13 tyle ,ze rodzę w październiku i wolała bym gondolkę bo to według mnie będzie za chłodno na sam fotelik ...
Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://images7.fotosik.pl/34/92b507720280b8d1.jpg
 
A jeszcze chciałam zapytać gdzie kupowałyście do swoich podwójnych wózków(jeden za drugim) akcesoria takie jak np. folia przeciwdeszczowa ...?
 
reklama
Do góry