reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze poporodowe samopoczucie, ile wagi gubimy? :)

Elżbietka, ja miałam kiedyś taką sytuację, że weszłam do lumpku i pytam czy mają jakieś ciuszki dziecięce, bo niegdzie nie widziałam. A babka się pyta, czy to dla dzidzi, która się dopiero urodzi?:zawstydzona/y::zawstydzona/y::wściekła/y: Ja naprawdę już nie wiem, co zrobic z tym brzuchem:-(. Może jakaś styczniówka zna jakieś niezawodne sposoby?
 
reklama
ania mi do glowy przychodz jedynie aerobowa 6 weidera. Najlepsza na brzuch. Ja niestety nie wytrwałam tych 6 tygodni,ale juz po tygodniu cwiczen blo widac efekty. Jutro poszukam i znajde, ale tu na forum tez jest o tym watek
 
U mnie waga stoi choc bardzo ograniczyłam jedzenie, nie jem słodyczy, kolacja do 19-20 bardzo skąpa no i wysiłek 5-6 razy w tyg. :raz bieżnia a raz cwiczenia w domu (1 godz). Ciało wygląda znacznie lepiej, jędrne i smuklejsze a waga w ciągu 3 tyg tylko -1 kg.:confused:Karmię jeszcze piersią. Co jest przczyną że waga nie spada??

na moje oko waga stoi w miejscu, bo jak się za często ćwiczy to tłuszczyk zbija się w mięśnie, a one też swoje ważą .... lepsze efekty można osiągnąć ćwicząc 3-4 razy w tygoniu - tak twierdzi mój małż, bo ja to niecierpię się męćzyć i nigdy bym się za ćwiczenia nie wzięła.
 
Moja waga cały czas stoi - 56 kg. W sumie nie jest zła, ale brzusio nadal jest :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Za to od zeszłego tygodnia znowu chodzę na pilates :tak: Mam nadzieję, że mój kręgosłup się wzmocni :-D, a może i trochę brzucha zgubię :tak::-D
 
Wiola jak chodzilam na silownie to mi trener powiedzial ze jesli je duza nadwaga to przez pierwszy miesiac czy dwa waga moze bardzo wolno spadac bo najpierw musisz sie pozbyc nadmiaru tluszczyku z organizmu no i organizm musi sie przeksztalcic na to ze czerpie energie z tluszczu a nie z jedzenia i kolejna sprawa nie mozna cwiczyc tego samego bo cialo sie przyzywczaja do okreslonego wysilku i nie daje to takie efektu jak powinno.:sorry2:
 
na moje oko waga stoi w miejscu, bo jak się za często ćwiczy to tłuszczyk zbija się w mięśnie, a one też swoje ważą .... lepsze efekty można osiągnąć ćwicząc 3-4 razy w tygoniu - tak twierdzi mój małż, bo ja to niecierpię się męćzyć i nigdy bym się za ćwiczenia nie wzięła.
hehe ja tez, jak mnie ktos nie zmusi,zebym sie ruszyla np Natalka na spacer;-) to nie ma mowy,zebym sama z wlasnej woli:dull:
 
ja mam wilczy apetyt, jem za siebie, za Oskarka i za calą armie :)

ale co ta, skoncze karmic będę się martwić. mam jeszcze 5 kg nadwagi!!!
a zwałki na brzuchu wiszą!!! okropne
ale trzeba je pokochac aby miec dobre samopoczucie
 
Od wczoraj zaczęłam stosować to serum na rozstępy z Eveline i czekam niecierpliwie na efekty.
Musiałam zamówić na allegro, bo u mnie w mieście nie znalazłam:wściekła/y:. A dzisiaj otworzyli u nas Drogerie Natura i tam jest wszystko, włącznie z wyżej wymienionym specyfikiem. Aha i zaczęłam używać też coś tam na cellulit też z Eveline i zobaczymy co z tego wyjdzie:baffled::confused:.
 
reklama
Do góry