reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Nasze przyjemnostki! :-)))

reklama

Margolis

Wrześniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Agutko! Super! I Podziewiam rozmiar.... 36 wow! Zazdroszczę!

agutkaZG

<3 Zuzia <3 Kubuś <3
Miasto
Zielona Góra
Rozwiązania
0
Margolis,ja na ten rozmiar nie patrzyłam. ;-) Tylko na dokładne wymiary. :tak: 36 - marzenie... :sorry2: :-p :zawstydzona/y:

Dzięki w imieniu sukienki za miłe słówka,hehehe. :laugh2: :-p :-D

Anna25

wrzesień2006/lipiec2012
Miasto
WIELKOPOLSKA
Rozwiązania
0
sukienka śliczna:tak::-)
ja takie nosiłam (no może nie do końca takie:-p) jak M. poznałam:zawstydzona/y:teraz to nie mówię nic na temat rozmiaru :zawstydzona/y:choć ostatnio schudłam 2 kg ale to chyba od tabletek na żołądek:dry:

NikaMD

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0

mju

Rozwiązania
0
NIKA....mhymhymhym...
sexiiii (to chyba będzie moje ulubione słowo na tym wątku :baffled::-D) sliczny ten biały komplet... no a koszulka to chyba na te zimne noce zimowe, żeby temperature podnieść... ojjj bedzie gorąco! :-)

Anna25

wrzesień2006/lipiec2012
Miasto
WIELKOPOLSKA
Rozwiązania
0
no no Nikuś ten koronkowy komplecik:szok:bossssski to naprawdę mało powiedziane:-)
jakby mój M to zobaczył....;-):-D:-D:-D

reklama

NikaMD

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Miałam od dawna ochotę na coś ładnego :-) no i dziś zamówiłam :tak:
Mam nadzieję, że męzusiowi sie spodoba;-)

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry