reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze przyjemnostki! :-)))

reklama
Margolis,ja na ten rozmiar nie patrzyłam. ;-) Tylko na dokładne wymiary. :tak: 36 - marzenie... :sorry2: :-p :zawstydzona/y:

Dzięki w imieniu sukienki za miłe słówka,hehehe. :laugh2: :-p :-D
 
sukienka śliczna:tak::-)
ja takie nosiłam (no może nie do końca takie:-p) jak M. poznałam:zawstydzona/y:teraz to nie mówię nic na temat rozmiaru :zawstydzona/y:choć ostatnio schudłam 2 kg ale to chyba od tabletek na żołądek:dry:
 
NIKA....mhymhymhym...
sexiiii (to chyba będzie moje ulubione słowo na tym wątku :baffled::-D) sliczny ten biały komplet... no a koszulka to chyba na te zimne noce zimowe, żeby temperature podnieść... ojjj bedzie gorąco! :-)
 
reklama
Do góry