Beata a marchew i w ogóle marchwianka to nie jest na biegunkę?Agles my dajemy codziennie soczek ze świeżej marchwi i jest o niebo lepiej
Ja cały czas myślę że marchew to jeszcze wzocni zatwardzenia

Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Beata a marchew i w ogóle marchwianka to nie jest na biegunkę?Agles my dajemy codziennie soczek ze świeżej marchwi i jest o niebo lepiej
powiem ci szczerze ze z takimi opiniami też sie spotkałam nawet wczoraj mi szwagierka powiedziała ze jej pediatra zalecił kiedyś jak jej mały miał biegunkę,ale mi mój powiedział zebym dawała jak nie robi kupek i u nas naprawde poskutkowało więc nie wiem i lekarze każdy mówi inaczej a i dzieci róznie moze reagująBeata a marchew i w ogóle marchwianka to nie jest na biegunkę?
Ja cały czas myślę że marchew to jeszcze wzocni zatwardzenia![]()