reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

reklama
Dziewczyny nie marudzić, bo nam wszystkim się zaraz będzie udzielać ;-)
Choć mnie też czasami jakaś chandra łapie :baffled: Ale wmawiam sobie, że to wszystko przez ciąże, bo z Julką tez miałam takie loty, że nagle zaczynałam ryczeć nie wiadomo czemu. I teraz zaczyna się to samo :sorry:
 
I znowu wszystkiemu winna ta pogoda ehhhh
Ja padam ze zmęczenia od nadmiaru obowiązków a tu nie ma "zmiłuj się" bo dzieci chore:-(
 
Hej dziewczyny co wy wszystkie przed @ (no Black ty to raczej nie :-p) Dzieci zdrowe macie ślicznie się rozwijają :tak: A kilogramy znikają od kopania dołków a nie od ich posiadania :laugh2: Małpko możemy pokopać razem bo ja mam tez jeszcze z 10 kg do zrzucenia z ciąży i tak z 5 kg z wcześniej :confused2:
 
Padam na twarz!!!!Byłam dziś u arelgooga, bo trzeba mnie zdiagnozować przed następną ciążą, co mi było po porodzie..No i uwaga siedziałam w poczekalni 2 godziny:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:co chwila wchodził, ktoś bez kolejki....M. z Jackiem spacerowali dokładnie trzy godziny w pobliżu szpitala, ja stres ogromny. W końcu weszłam i Pani doktor powiedziała mi wszystko, co wiem, na pewno mam alergię na imbupron..a co do imunoglobuliny to....tu się dopiero zaczęło(szczyt niekompetencji)Bo Pani Doktor zaczęła: a to ma znaczenie?przecież przy następnym dziecku się nie podaje, więć wyedukowałam panią doktor, że jeśli 2 dziecko też odziedziczy rh po męzu to i owszem się podaje, pani doktor stwierdziła ojej ja tak dawno z porodami do czynienia nie miałam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:(ta a jak chirurg nie operował dawno wyrostka to zamiast niego wytnie wątrobę????)Boże wiedzę z matury to Pani doktor mogłaby chociaż mieć!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Po czym stwierdziła, że kiepska sprawa, bo nie wie, co ze mną zrobić, więc mam się umówić na testy pokarmowe i wziewne(po jasną cholerę??????!!!:eek::eek::angry::angry::angry:)a ona się zastanowi, co ze mną zrobić.....więc jej mówię, że na SOR w szpitalu mówili, że trzeba by na oddziale podawać próbki leków i patrzeć jak reaguje..Na co ona "no faktycznie trzeba by było...najlepiej, gdyby pani trafiła do kliniki do jakiegoś profesora"No to na cholerę mi robi wziewne testy(akurat w styczniu tyle pyli...)niech od razu przekieruje mnie do kogoś kompetentnego....:crazy::crazy:Normalnie całą chodzę po zmarnowanych 3 godzinach i mam doła..jest tak jak po porodzie..nie wiedzą co ze mną zrobić...
A i jeszcze stwierdziła "to się chyba pani nie spieszy z następnym porodem, jeszcze pani tego nie odchowała"a ja akurat chcę w październiku się starać zacząć..Do 18 Jacka czekać nie będę....:no::no::no:
No to się wyżaliłam.....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny a co Wy takie doły łapiecie głowa do góry, macie w domu najcudowniejsze istoty na ziemi.
Asia widzę, że P Doktor kompetentna, tylko pogratulować.
W Polsce takich lekarzy jest nie wielu, natomiast tu każdy jest taki:-(

A mnie włosy garściami wychodzą, już nie wiem co robić. Może jakoś mnie wesprzecie, macie jakieś sposoby. Włosy już podcięłam i nic nie dało, wit biorę i nic. Załamka, niedługo łysa będę:-(
Pomocy!!!!!!!!!!!!
 
Do góry