reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

reklama
Ja z całego chrztu bałam sie płaczu Piotrka ale było ok :tak:i juz mam posprzątane po wczorajszym i jestem wniebowzieta bo myślałam że w tych garach do jutra będe siedziec:szok::-D

evelina ale synek ma czuprynke nono cudny chłopak:tak:

Już wiem że Piotrek nie jest uczulony na banana i winogrona a to juz dla mnie sukces dzis cos nowego spróbuje dać:-p

Zauważyłam że moj bąk na macie oprócz prostowania sie na raczkach podnosi jeszcze uparcie pupe do góry jakby chciał ruszyc do przodu:szok::-)
 
Kurcze ale tu wczoraj ruch był jak w ulu,teraz siedze,nadrabiam i już niewiem co kto pisał:sorry2:
ewelinakol fktycznie super pogode mieliście wczoraj,u nas to śnieżyca była,a Olivier naprawde wygląda przynajmniej na roczek:tak:.Z tego co widze to już w spacerowce siedzi?bo ja jeszcze Filipka w Gondoli,bo wydaje mi sie że jeszcze nie usiedzi,chwieje sie jak siedzi i leci na wszystkie strony a oparty zjeżdża i na boki leci,
mrozik ale wypatrzyłaś te body:-Dta piżamka to też z Tesco:-)w 3paku była.:-(Ja też już teraz będe tam kupować(no chyba że lepsze znajde;-))bo też jestem zadowolona.Z długim nie miałam bo jak dotąd dostałam w prezncie i jestem zaopatrzona do rozm.80.A z tymi rozmiarami to jest różnie niektóra na 80 mamy za małe inne w sam raz a jeszcze inne za duże,że mu dopiero na rok chyba ubiore.

No nareszcie udało mi sie z tymi zdjęciami:-)tak sie wczułam że omało bym wszystkie jake mam wkleiła:-DFajnie że sie podobają Dzięki
No duży mój synek duży w końcu 4350ważył jak sie urodził i 58cm. miał:tak:
 
Witam Mamusie w nowym tygodniu:-)
Budzik obudził nas dziś o 6 rano -miał obudzić tylko mnie ale Batrusia też obudził no i już nie spał jak wychodziłam do pracy, ale wyglądał na wyspanego.:-)
 
Witajcie. My z samego rana byliśmy na kontroli. Zapalenie minęło. Jeszcze do środy mamy zastrzyki a potem jeszcze przez tydzień inhalacje. Ale się ciesze, że już wszystko dobrze. Mały tez odżył i nawet zaczął się obracać - na razie z brzuszka na plecki :)
A swoją droga to dużo dzieci teraz choruje na oskrzela. Nasza mała sąsiadka z góry tez w szpitalu a dzisiaj w nocy pogotowie zabrało bratanka mojego męża (2 latka). Miał problemy z oddychaniem.

Jeśli chodzi o body to ja właściwie używam tylko z krótkim rękawkiem bo mój mały nie lubi jak jest mu za ciepło. Mam dwa z długim rękawem i ubieram mu bardzo rzadko.
Acha i pytałam lekarki o podawanie glutenu. Powiedziała, że owszem zmienił się schemat żywienia a to dlatego, że musieliśmy się dostosować do Unii ale ona by poczekała do 10 m-ca, tak jak robiłam przy dziewczynkach.
 
:) Duzo zdrówka dla maluszków:)
A ja walcze z mała ,żeby sama zasypiała bo ręce mi już odapdaja od tego kołysania jej do snu. I szczerze po godzinie poddaje się i kołyszę ją. Może macie jakiś sposób ??
 
fiolka nic mi nie mów o usypianiu ja mam już tak dosyć..... wieczorem jeszcze nam wychodzi, Kuba zasypia w łóżeczku ale siedzę przy nim, przewracam na boczki, masuję brzuszek, unoszę nóżki i takie "hocki klocki" ale w dzień to jest tragedia!!!!!!!!!! Teraz właśnie wziął go mój tato bo nie mógł słuchać jak mały beczy a ja mam już serdecznie dosyć. Żeby go uśpić na rękach to też potrzebuję czasu a klocek robi się coraz cięższy!!!!!!!!!!! nie mam sposobu................
 
no to witaj w klubie :) Mi to nadgarstki na granicy wytrzymałości. a jak sie nie wyspi na spacerze(bo w dzień to przeważnie śpi na spacerku) to jazde mam do 22-23 :( To już los matek;)
 
moja karolka ciągle cos szuka w buzi. Ciagle paluszki pcha do buzi nie mam na to juz siły. sprawdzałam ale zęby nie idą,:(
 
reklama
to u nas nie ma problemu ze spaniem az tak duzego za to ja juz nie moge sluchac stekania i cisniecia jak na kupe:wściekła/y:a niby jest wszystko ok:no:chyba jestesmy szczesliwcami z kolka do 9 miesiaca:nerd::happy: dobrze ze noce sa w porzadku.
kozica wyslalam ci wiadomosc na priv:tak:;-)
 
Do góry