reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

reklama
Kludi fajnie ze ci sie udalo ze zdjeciami :-) wlasnie pokazalam Szymciowi jego pierwszego kolege z lozka obok :-) Sliczny chlopak, slolarium widac dobrze mu zrobilo;-)

Mrozik my tez mamy body z tesco, tyle ze komplet bialych :-) I tez uwazam ze sa najlepsze z tych co mam, ja mam rozm 62 i maly jeszcze je nosi mimo iz ma juz 70cm. Tez chce kupic teraz paczke wiekszych ale wlasnie nie wiem czy takie duze tez maja, a Ty je widzialas w wiekszych rozmiarach?
 
Witam dziewczyny w śnieżną niedzielę!
Luxik o wątku Mai wiem....tam też pisałam....
Kludi śliczny synuś :-)
Laura
a ja Tobie zapomniałam podziękować za przepis na dynię mrożoną :-) mam już zrobione i dziś miała być pierwsza zupka z mrożonej dyni ale się przypaliła........

Mam do Was pytanie: czy któreś dziecko ma gazy po dyni????? Ja Kubie dałam wczoraj i przedwczoraj dynię z indykiem i ma taaaakie gazy, w nocy budził się z płaczem co pół godziny..... Dodam że dynię z ziemniakiem dawałam już wcześniej i też nie było zbyt rewelacyjnie...
W piątek byliśmy na pobraniu krwi, Kuba nic nie płakał :-) nawet się nie skrzywił :-) taki dzielny :-) w czwartek jedziemy do gastrologa, aż się boję....
 
Kludi ale mały przystojniak i jaki duży:tak::-)

Dziś na obiadek serwowaliśmy zupke warzywną z indykiem hippa oczywiscie bylo plucie i wiecie co pomogło zaczełam wygwizdywac piosenki bo spiewanie sie nie podobało i młoda była tak wschłuchana ze zjadła nieswiadomie prawie połowe tego duzego słoiczka:tak::-)
 
Kozica a skad ty masz dynie, wiem ze zamrozilas, ale skad ja mialas o tej porze? Ja dyni nie dawalam bo wlasnie nigdzie jej juz nie ma teraz, a ze sloiczka jeszcze nie probowalam.

Edyta u nas gwizdanie sie sprawdza w trakcie ubierania kombinezona :-)

Widze ze niektore z was juz wprowadzaja miesko? Czy ktoras z mam karmiacych piersia juz tez wprowadza miesko?
 
tomola - trzeba kombinowac bo kurcze przeciez na siłe nie bedę jej wciskać bo już w ogóle nie bedzie chciała nic jeść:baffled: Ja miesko dałam teraz chyba już 3 raz 1 raz to dałam jak jeszcze Olka nie miała skonczonych 5 miesiecy bo się pomyliłam i nic jej nie było. Tak w ogóle to te obiadki z mieskiem są lepsze w smaku:tak:
 
kozica widze, ze problemy brzuszkowe nadal aktualne:-( kurcze u nas tez ta kolka caly czas - taka bez placzu ale ze stekaniem i kreceniem sie:-:)baffled: lekarka mi w szpitalu (jak bylismy ostatnio na tych badaniach) powiedziala ze kolka powinna juz powoli mijac...ale juz sama nie wiem:baffled: Ty dajesz caly czas ten debridat? na wizycie lekarka tez sie jakos tym brzuchem szczegolnie nie przejela:-(chyba to normalne jeszcze w tym wieku:no: podpytaj moze na tej wizycie u gastrologa co i jak z tymi kolkami :sorry2:nam usg brzucha tez niby gastrolog dzieciecy robil i nic nie powiedzial:confused:moze ten wasz cos wymysli:tak:
ja dalam dzis 2 raz dynie i gazow jak nie bylo tak nie ma:wściekła/y:chyba to go meczy...
 
reklama
Tomola- gładkie białe miałam tylko z długim rękawkiem i dawno z nich wyrósł. Większych z długim nie widziałm niestety. Dlatego kupuję te z krótkim. Te są dużo większe, tylko ciekawa jestem jak na lato - jaki rozmiar będzie potrzebny ;-). Zauważyłam że teraz Filip na długość się wyciąga i troszkę zgubił brzuszka, ale zapasy jeszcze ma :-D:-D
 
Do góry