reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

cześć dziewczyny...
U nas nie zbyt ciekawie zaatakowała nas grypa jelitowa, boję się o Olke bo ona oprócz rozwolnienia ma dość wysoką temperaturę:-(Niestety nie chce nic pić wszystko wypluwa:no: Lekarz stwierdził że ona ma i grype jelitową i ząbkowanie jednocześnie. Dziś w nocy się budziła płakała. dopiero po czopku się uspokoiła. Nie mam pomysłów co jej dawać do jedzenia...:-(Oby to chorupsko sie jak najszybciej skończyło.
 
reklama
Edyta współczuję chroby. Ula też ma od wczoraj gorączkę i nic poza tym, może to trzydniówka? Dzisiaj idziemy do lekarza to się dowiem. No i ząbkowanie również w toku, pierwszą dolną jedynke już mamy od tygodnia ale następna wyłazi...ech..ciężki czas.
Siedzę w domu z marudą, niewyspana a za oknem taka cudna pogoda się marnuje.

Pozdrawiam wasz wszystkie cieplutko!!
 
Hej mamuśki. U nas tez ząbkowanie w najcięższej fazie. Wszystko źle i maruda straszna. Edyta ja wczoraj wcisnęłam Oliverowi zupkę kompletnie zimna, taka z lodówki i jakoś poszło. Nie za dużo ale zawsze coś.
 
U nas tez nieciekawie, ale tym razem z mezem, przedwczoraj w pracy cos zle zlapal i mu przeskoczylo w reku a wczoraj mu lape w gips wsadzili:baffled: i marudny strasznie, wytrzymac ledwo mozna, juz chyba wole marudne dziecko od marudnego meza:-D.

Zuzia juz ma 5 zabkow, wyszly jej 3 na gorze na raz, i to bez objawowo, zadnej goraczki, placzu, troche marudna jest ale nie bardzo, wczesniej miala trzydniowke a ja myslalam ze to od zebow goraczka, ale wysypalo ja i goraczka minela.

Gorace buziaczki dla Was wszystkich
 
Witajcie dziewczyny nie wiem co się dzieje ale to chyba jakaś czarna seria u nas koszmarne nocki.Ala budzi się w nocy niemal że co godzinę i jest płacz na cały dom.Idą jej trzy dwójki wydaje mi się że to już długo nie potrwa ale zobaczymy w praniu.
Edyta-Zdrowia dla was.
Naur-Mam nadzieję że już się uporaliście z trzydniówką.
evelinakol-Niech już się wybiją te ząbki to sobie na chwilę odetchniecie.
ewelia-Współczuję ale z facetami to już tak jest,zrobią sobie małe kuku a stękają jakby im kończynę odjeło.
 
Biedne te nasze dzieciaki wszytko będzie ok jak już skonczą ząbkować ale kiedy to sie skonczy???:baffled:

evelina- mi wczoraj lekarz powiedział ,że mam dawac Oli własnie chlodne posiłki i tak samo wode czy cherbatkę chłodną, żeby jeszcze bardziej nie podrażniać dziąsełek.
 
U nas tez ząbki ida pełna para gorne jedynki to normalnie tak przeswituja ze zarys widac hehe ale sa jeszcze pod dziaselkami w nocy tez dawałam czopka bo strasznie płakał i sie budził:-(

Kira po powrocie Andrzeja to mniej plecy bola bo on łazi za Piotrkiem i moge pospac do 9:tak:No i te inne przyjemności:-p:-)Teraz jest lepiej ale na poczatku to taki przylepiec tylko do mnie a jak mial isc do taty to ryk:szok::baffled:No ale nie ma sie co dziwic tak długo taty nie widzial...

A ja mam teraz luz bo Andrzej wzial Piotrka do tesciow zebym mogla sie pouczyc niedlugo egzam no ale na forum musialam zajrzec:rofl2:
 
Dziś kupiłam nowy płym do kąpieli dla małego i taki dość intensywyny zapach i piana się zrobiła w wannie i chyba się tej piany Bartuś przestraszył bo zaczął płakać w wannie, ledwie go tam wsadziłam a wcześniej nic się nie bał i było ok. Jak go wyjęłam z wanny to zaraz sie uspokoił. Bym nie pomyślała że się można piany przestraszyć.
Truskawką chciałam go poczęstować, ale wypluł. Woli biszkopty (czytaj słodkie) od owoców czy warzyw:baffled:
Noc to mieliśmy przedwczoraj jakąś marudną, nie wiadomo czemu. Musiał spać ze smoczkiem czego normalnie nie robi no i ze mną w łóżku czego też już nie robi. Ale poza tą jedną nocą, jest super, bo Bartuś dobrze w nocy śpi, chodzi spać tak od19 do 21 - w zależności jak drzemki w dzień, a wstaje rano miedzy 5 a 6.30 najpóźniej no ale jestem zadowolona.:-)

Edyta, dużo zdrówka dla Oleńki.
gratulacje dla nowych ząbkowiczów
 
Gorzej być nie mogło. Mnie też dopadło to świństwo i to pożądnie:wściekła/y:Chodzę co chwile na kibelek:angry:. Maciusiowi już wczoraj przeszło , jego juz trafiło z soboty na niedziele. Przemo lezy w łóżku już 3 dzień. Ola troszke lepiej ale jeszcze luźna kupa ,za to gorączki nie ma. Poprostu katastrofa.....:no:

Zatem dużo zdrówka Wam życzę żebyście czasami tez nie załapały czegoś. Buziaczki.:-)
 
reklama
naur - widzę, że mamy takie samy maty pozzlowe dla dzieciaczków. moja Wiki je uwielbia. U was choróbko zatrzymuje w 4 ścianach, a nas wyciek chloru w Poznaniu, który jest niby opanowany, ale póki co nie wyjde z mała, bo przecież trochę to potrwa, zanim sie ten caly chlor jakoś rozprosy i "wyparuje"

Ząbki u nas ok, rosna 2 górne dwójki, juz przebily dziąsła, tak więc Wiki spokojna.
kama - ja truskawki podaje od kilku dni, chociaz niby nie powinno się przed roczkiem, bo sa alergizujące... Wiki nie jest alergikiem i zaczęłam podawac od maleńkich kawałeczków. wczoraj (5 dzień) zjadla jedna średniej wielkości. bardzo jej smakuja i pói co ok, więc myślę, że już nic sie nie wydarzy złego. Jednak limit 1 dziennie postawiony;-)
natalia - 3mam kciuki za egzamy!!
 
Do góry